رفع غبغب غرب تهران

رفع غبغب غرب تهران

رفع غبغب غرب تهران : آویزان شدن بافت زیر فک یا غبغب الزاماً ناشی از افزایش سن نمی‌باشد. زمانی که معمولاً  از نیم‌رخ به چهره نگاه می‌کنید و یا هنگام گرفتن عکس‌، متوجه این عارضه خواهید شد. پوست اضافه جلوی گردن یا غبغب ، ناشی از تجمع چربی‌های اضافه یا آویزان شدن پوست شل شده یا هردو می‌باشد.

تشخیص عامل به وجود آورنده‌ی غبغب و تمایز آن با سایر علل، برای درمان مناسب رفع غبغب غرب تهران بسیار مهم میباشد. در بیماران جوان‌تر، غبغب بیشتر به دلیل افزایش بافت چربی ایجاد می‌شود تا پوست اضافی. معمولاً در بیماران مسن‌تر ترکیبی از سست شدن پوست و تجمع چربی اضافه، عامل این بیماری میباشد که با استفاده از عمل غبغب یا استفاده از روش‌های غیر جراحی می‌توان بیماری را درمان کرد.

رفع و از بین بردن غبغب

رفع غبغب غرب تهران با دو روش مختلف حذف چربی غبغب و لیفت پوست افتاده گردن انجام می‌شود.

تکنیک‌های حذف چربی غبغب

لیپوساکشن رفع غبغب غرب تهران

این تکنیک درمانی بسیار موثر و سریع برای از رفع غبغب غرب تهران  میباشد. به کمک این روش می‌توان چربی‌های اضافی ناحیه چانه را به کمک بی‌حسی موضعی از بین برد. در این روش پزشک یک برش کوچک زیر چانه ایجاد می‌نماید، در برخی مواقع ممکن است این برش در پشت گوش‌ها به وجود آید ، سپس چربی‌های اضافه توسط یک لوله‌ی نازک مکنده، تخلیه خواهند شد.

لیپوساکشن رفع غبغب غرب تهران با لیزر

این روش در حقیقت یک روش غیر جراحی و غیره تهاجمی برای رفع غبغب غرب تهران محسوب می‌شود. ابتدا در این روش چربی‌های اضافه موضعی ذوب شده و سپس از بین خواهند رفت .

“لیپولیز لیزر” نیز روشی است با کمترین تهاجم که از طریقان چربی‌های اضافه حذف شده و پوست قوام و استحکام خود را دوباره به دست می‌آورد. فیبر لیزر وارده پوست شده و در بخشی که چربی‌ها باید حذف شوند قرار می‌گیرد. انرژی و گرمای لیزر، سلول‌های چربی را ذوب می‌کند، سپس چربی‌های ذوب شده توسط رگ‌های لنفاوی از بدن خارج میشوند .

کویتیشن (اولتراسوند) غبغب

امواج اولتراسوند با فرکانس بالا از طریق “کویتیشن” یا “حفره سازی” چانه شما را شکل داده و چربی‌های اضافی آن را ذوب می‌کند.در این روش سلول‌های چربی را به مایع تبدیل کرده که در پی آن سیستم تصفیه بدن برای رفع غبغب غرب تهران می‌تواند آن‌ها را به‌شکل طبیعی دفع کند.

کویتیشن برای رفع غبغب غرب تهران

(ایجاد حفره‌های بسیار ریز در حد و اندازه میکرون در بافت‌ها) از طریق امواج صوتی، باعث تشکیل امولسیون چربی‌ها می‌شود. درنتیجه چربی‌ها به ماده‌ای تبدیل می‌شوند که بدن می‌تواند آن‌ها را توسط دستگاه ادراری و غدد لنفاوی دفع نماید.

از طریق امواج صوتی سلول‌های چربی تحریک‌شده و دچار ارتعاش می‌شوند. درنتیجه سلول‌های چربی از درون شکسته می‌شوند، بعد ازآن بدن توانا خواهد بود این چربی‌های مایع‌شده را به‌عنوان مواد زائد از بدن دفع کند.

نتیجه این فرایند کاهش حجم چربی‌ها و کوچک شدن اندازه منطقه‌ی موردنظر میباشد. ازآنجاکه در این روش سلول‌های چربی به‌ صورت کامل متابولیزه می‌شوند، برخلاف لیزر نتیجه این درمان دائمی خواهد بود. این روش بون درد است .

لیپولیز با مزوتراپی برای رفع غبغب غرب تهران

مزوتراپی یک روش درمانی برای رفع غبغب غرب تهران میباشد که از طریق تزریق داروهای مخصوص، چربی‌های ناخواسته موضعی، تجزیه و شکسته می‌شوند. عمل تجزیه و شکستن چربی‌های بدن، تحت عنوان “لیپولیز” چربی‌ها شناخته می‌شود. در طی درمان، محلول مخصوصی به‌صورت مستقیم در لایه‌های چربی و بافت همبند تزریق خواهد شد .

تزریق بدون درد میباشد، اما برخی بیماران ترجیح می‌دهند از کرم بی‌حسی استفاده نمایند. داروی تزریق‌شده یک فرایند شیمیایی خاصی را در قسمت تزریق، ایجاد می‌کند، که در اثر آن دیواره سلول‌های چربی تخریب‌شده و رسوب چربی‌ها تجزیه می‌شود.

کرایولیپولیز غبغب برای رفع غبغب غرب تهران

کرایولیپولیز (Cryolipolysis) یک راه درمانی غیرتهاجمی است که در آن به‌آرامی و به نحوی مؤثری برای برداشتن غبغب به کار برده میشود  . در این روش نتایج موردنظر توسط تکنولوژی پیشرفته‌ی کرایولیپولیز به دست می‌آید. در این روش برای رفع غبغب منطقه و بافت هدف، تحت انجماد قرار می‌گیرد.

درنتیجه به‌آسانی سلول‌های چربی شکسته خواهند شد . حذف میشوند، بدون آنکه بافت‌ها و سلول‌های اطراف ناحیه تحت درمان آسیبی ببینند. ثابت‌شده که سلول‌های چربی در برابر سرما و انجماد آسیب‌پذیرترنسبت به سلول‌های اطراف خود هستند. درنتیجه با استفاده از این اصل می‌توان به‌صورت طبیعی چربی‌های تجمع یافته را از بین برد. این فرایند تا چندین ماه پس از درمان ادامه خواهد داشت.

رفع غبغب غرب تهران با کربوکسی تراپی

برای کاهش چربی‌های مقاوم همچون چربی‌های غبغب، گاز گرمی در حجم بالا به عمق چربی‌ها تزریق می‌شود. در پی این امر، سلول‌های چربی شکسته شده و تولید عروق جدید و بازسازی سلول‌ها تحریم میشود.

در کربوکسی تراپی برای حذف غبغب، گاز CO2 درست در زیر سطح پوست، دمیده می‌شود. بدن حس می‌کند دچار کمبود اکسیژن شده است، در جواب بدن جریان خون ناحیه را افزایش داده و فاکتورهای رشد (مثل VEGFیا فاکتور رشد اندوتلیال عروقی) را به سمت منطقه گسیل می‌دارد. یکی از پیامدهای این موضوع تحریک تولید رگ‌های خونی جدید میباشد. این امر باعث می‌شود، موجی از اکسیژن و مواد مغذی به منطقه هدف ارسال گردد، که در پی آن گردش خون ناحیه بهبود یافته و سلول‌ها بازسازی می‌شوند.

لیفت پوست گردن برای رفع غبغب غرب تهران

پوست باید به‌ حد کافی انعطاف‌پذیر بوده تا پس از برداشت چربی به موقعیت خود بازگردد. در افراد مسن، بعد از برداشت چربی، پوست بیشتر آویزان خواهد شد. به همین علت، این روش ممکن است باجراحی لیفت صورت یا گردن و یا دیگر روش‌های غیر جراحی، ترکیب شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

رفع غبغب غرب تهران با لیزر

لیفت گردن توسط لیزر روشی غیر جراحی برای رفع غبغب غرب تهران است که در آن به‌به کمک لیزر پوست کشیده شده و ناحیه گردن دوباره جوان می‌شود. لیفت گردن و از بین بردن غبغب با لیزر تهاجمی نبوده و نیاز به بستری شدن نیز ندارد. برای رسیدن به نتیجه خوب در ناحیه گردن، یک تا دو جلسه درمانی توصیه میگردد.

رفع غبغب غرب تهران با  امواج رادیویی (ترماژ)

اعمال کنترل‌شده امواج رادیویی (RF)، انرژی را به لایه‌های پایین  پوست شما انتقال داده و به‌آرامی باعث گرم شدن آن‌ها می‌شود. بنابراین سلول‌های چربی کوچک شده و آسیب‌دیدگی‌های میکروسکوپی در قسمت موردنظر پدید می‌آید. این امر باعث می‌شود الیاف کلاژنی طی فرایند بازسازی خود منقبض شده و قوام خود را دوباره به دست آورند. هدف از کاهش،درمان حجم چربی‌ها در قسمت پایینی صورت و افزایش استحکام پوست صورت و گردن می‌باشد. همچنین طی این فرایند، خط فک نیز بهبود پیدا میکند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *