کاشت مو در تهران

Posted on

کاشت مو درتهران

کاشت مو درتهران از روشهایی است که  در بین افراد بسیار رواج پیدا کرده است یک فرد معمولی در حدود ۱۲۰ تار مو در یک سانتیمتر مربع در سر خود دارد. ساختار هر تار مو فولیکول  تشکیل شده است و پروتئین کراتین نیز از موادی است که درموی سر افراد  وجود دارد که به استحکام مو سر فرد کمک می کند .

 

پروتئین موی افراد بیشتر در قسمت بیرونی و درونی پوست سر فرد که  همان ساقه مو و ریشه مو است وجود دارد . امروزه بیشتر زنان و مردان دچارریزش مو میشوند. اما اغلب آقایان در طول زندگی بیشتر ازخانم ها به ریزش مو دچار می شوند افرادی که دارای ریزش مو هستند به طور طبیعی بیش از ۵۰تا۱۰۰ تار مو در روز ازدست بدهند. با کاشت مو در تهران این مشکل  به راحتی بر طرف می شود.

 

علل ریزش موچیست

ریزش مودربیشتر  مردان به دلایل ارثی  رخ میدهد، بیشتر مردان درقسمت جلوی سر و اطراف ناحیه شقیقه های خود دچار ریزش مو هستند این ریزش مو در اکثر افراد به دلیل حساسیت فولیکول های موها به هورمون های مردانه میباشد، در حالیکه این هورمونها درپس سر و طرفین سر تاثیر چندانی بر روی موها نمیگذارد.

 

 

اما ریزش مو در بیشتر خانم ها با ریزش مو در آقایان  فرق دارد ودر تمامی نقاط  سربه یک میزان  شروع به ریزش می کند و ریزش مو در بیشتر خانم ها  بعد از یائسگی اتفاق خواهد افتاد..

 

 

کاشت مو درتهران برای زنان

 

امروزه کاشت مو درتهران هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل انجام است. کاشت مو درتهران برای خانم ها تفاوت آنچنانی با آقایان ندارد و کاشت مودر تهران برای بانوان مانند کاشت مو برای مردان میباشد.

طاسی سر دربانوان  همانند مردان نیست . و زنان می توانند با کاشت مو درتهران موهای از دست رفته خود را بازیابند.

کاشت مو درتهران با وجود طاسی ؟

اما این نکته قابل فراموش نشود  که اگر خانم‌هایی که دچارطاسی سر هستند نمی‌توانند کاشت مو انجام دهند .زیرا ریزش مو در خانم‌ها به گونه ای است که در همه قسمت های سر اتفاق می افتد و موهای همه قسمت‌های سربه ‌صورت یکنواخت ریزش می کند.

 

و پزشک باید برای کاشت  مو ازهمین موهایی که ریزش پیدا کرده استفاده  می کنند.این موها بعد ازکاشت  نیز همان حالت ریزش را خواهد داشت وپس ازگذشت زمان موهای فرد شروع به ریزش دوباره  خواهد کرد.

بنابراین بهتر است خانم‌هایی کاشت مو انجام دهند که دچار از دست دادن موها به دلایلی  مانند زخم، سوختگی و تصادف شده اند.

 

 

رشد مو بعد از کاشت مو در تهران چگونه است

 

رشد مو بعد ازکاشت مو درتهران مانند موهای طبیغی شروع به رشد میکند. بعد از کاشت مو در تهران شما قادر خواهید بود  موهای کاشته شده ای خود را بلند کنید، و یا آنها را رنگ کنید و حالت‌های دلخواه به موهای خودتان بدهید.

 

مو کاشته شده تفاوت انچنانی  با موی طبیعی فرد ندارد . وشما می توانید با موی کاشته شده همانند دیگر موهای خود رفتار کنید.

 

 

مزیت های کاشت مودرتهران

-دوره ی نقاهت فرد پس از کاشت مو در تهران  کوتاه مدت است و شما نیازندارید  استراحت بلند مدت داشته باشید.

 

-بعد از کاشت مو درتهران فرد رشد طبیعی موی خود را دارد بعد از کاشت مو درتهران موهای شما کاشته شده پس از ۶الی ۹ماه به حداکثر تراکم و رشد خود خواهد رسید.

 

–  یکی از مزیت های مهم کاشت مو درتهران این است که  از موی طبیعی خود فرد برای کاشت مو استفاده شود.

 

– بعد از کاشت مو موها ی شما به هر حالتی شکل داده میشود ، و موها بعد از کاشت قابلیت شستشو،فرم دهی و رنگ کردن دارند.

 

 

هزینه کاشت مو درتهران چقدر است ؟

 

بیشترافراد قبل از هر اقدامی در جراحی کاشت مو به دنبال هزینه آن هستند.  و قبل از اینکه فرد شروع به کاشت مو کند در این باره باید گفت که قیمت واحد ودقیقی برای کاشت مو وجود ندارد. چرا که عواملی زیادی درتعیین قیمت کاشت مو درتهران تاثیرگذار هستن.

 

هزینه کاشت مو درتهران برای هر فرد نسبت به فرد دیگر تفاوت هایی دارد زیرا هزینه کاشت مودرتهران برحسب تعداد پیوندهای مورد نیاز برای هر فرد تعیین می شود مقدارتراکم مو بعد ازکاشت نیز برقیمت کاشت مو  تاثیر گذار خواهد بود.

مهمترین چیزدرتعیین هزینه کاشت مو درتهران تعداد گرافت هایی است که در موی هر فرداستفاده می شود. پس می توان گفت که  تنها عامل تاثیر گذار بر روی قیمت کاشت مو تعداد گرافت و روش اتخاب شده برای هر فرد است.

 

 

سن مناسب کاشت مو درتهران

 

کاشت مو درتهران معمولا در هر سنی قابل انجام نیست و درهر سنی شما نمی توانید کاشت مو انجام دهید . معمولا سن مناسب برای کاشت مو بالای ۲۵سال میباشد زیرا آقایان درسنین ۱۸ تا ۲۵ مناسب انجام کاشت مو درتهران نیستند.

 

زیرا میزان ریزش مو دراین سن برای یک فرد تعیین شده نیست . به عنوان مثال اگر یک فرد جوان موها ی کم پشتی در ناحیه پیشانی خود داشته باشد دریک جلسه پیوند مو یک خط رویش موی جدید که نسبت به قبل پرترو پایین ترمیباشد برای فرد ایجاد می شود.

 

کاشت مو درتهران در این سن به همراه رضایت فرد است اما این رضایت موقتی خواهد بود زیرا بعدازمدتی موها ی کاشته شده  شروع به ریزش می کند برخی از پزشکان معتقدند بهتراست شما در ۲۷ سالگی کاشت مو را انجام دهید.

 

 

آیا امکان پیوند موازفرد دیگربای شما  وجود دارد

 

در این باره باید گفت که امکان پیوند مو از شخص دیگر برای شما ممکن نیست زیرا  بدن هر فرد بافتی ها وسیستم ایمنی  متفاوتی نسبت به دیگر افراد دارد ممکن است استفاده ازموهای شخص دیگر در کاشت مو پس زده شوند و  اصطلاحا دیگر موهای پیوند زده نگیرد.

 

 

عوارض جانبی کاشت مودر تهران

 

ممکن است کاشت مو درتهران نیز  در برخی افراد عوارضی را به همراه داشته باشد که البته این عوارض موقتی هستند این عوارض بعد از مدتی خود به خود از بین می رود و جای نگرانی نیست.

 

کم پشتی مو از متداول‌ترین عوارض بعد ازانجام کاشت مو درتهران برای هر فرد است که به صورت قطعات طاسی بر روی سر ظاهر می‌شود. یکی از عوارضی که بعد از  کاشت مو درتهران برای افراد به وجود می آید سکسکه‌های بعد ازعمل است که به ندرت برای برخی از افراد اتفاق می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *