کاشت ریش در تهران

Posted on

کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران  از جراحی هایی است مورد توجه بسیاری از سمت آقایان پیدا کرده است ، این جراحی مانند به کاشت موی سربرای افراد قابل انجام است ، اما کاشت ریش نسبت به کاشت مو برای پزشکان نیاز به حساسیت و دقت زیادی دارد  زیرا پزشک با  صورت فرد کار می کند بنابراین باید تمام دقت خود را به کار برد.

 

در کاشت ریش در تهران  این نکته بسیار مهم است که دکتر به حهت خواب موها توجه زیادی را داشته باشد تا  کاشت ریش بسیار دقیق و طبیعی به نظر برسد.

پزشک بعد ازاینکه فولیکولهای مو را از بخش های مورد نظر برداشت نمود آنها را ازهم جداسازی می کند ودرسطح صورت فرد شکاف های بسیارریزی در جهت رویش موها ایجاد می کند تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر با سوزن های بسیارریز و نازکی بدون آنکه پوست فرد آسیبی ببیند پیوند داده میشوند.

برداشت مو از چه بخش هایی است ؟

مانندجراحی کاشت مو ،موهای لازم  برای کاشت مو ازقسمت پشت سر و یا از موی دو طرف سر برداشته میشود .انتخاب اینکه کدام منطقه از موهای پیوندی برای فرد بهتر است بستگی به این دارد که چقدرموی آنها به موی صورت نزدیک باشد . گاهی اوقات موی پشت سر و گاهی اوقات موی قسمت جانبی سر برای کاشت ریش در تهران بهترین گزینه است.

 

در بیشتر افراد موهای استفاده شده از پشت سر فرد که ببه موهای چانه و گونه نزدیک است در حالی که موهای پیوندی از طرفین سر بهترین انتخاب برای خط ریش و ریش های گونه های کناری رادارد.

کاندیدای کاشت ریش در تهران

۱-افرادی که به دلایل ژنتیکی و یا ارثی ریش آنها رشد نمیکنند همچنین افرادی که  ریش کم‌پشت دارند و یا قسمتی از ریش آنها  به هر دلیلی خالی است می توانند کاشت ریش در تهران را انجام دهند.

 

۲-افرادی ریش آن‌ها به دلیل زخم ، سوختگی و یا بخیه ریشه کن شده است ریش‌ها  آنها مجددا رشد می کند و جای زخم و سوختگی را می پوشاند.

 

۳-افرادی که ریش های به هم ریخته ای  و نامنظمی دارند و به اصطلاح ریش هایی به صورت  پراکنده‌ در صورت آنها رشد می کند وتمایل دارند خط ریش مرتبی داشته باشند.

علت های ریزش ریش درمردان

– دلایل بسیاری برای ریزش ریش آقایان وجود دراد  ممکن است سوختگی ، ضربه ،بریدگی ، عمل های جراحی ،جای زخم ،جای اسکار از دلایل آن باشد.

– کم پشتی و یا طاسی که دلایل ارثی و یا مادرزادی دارند

کاشت ریش  در بیشتر افراد معمولا با تکنیک های SUT و FUE انجام می شود که این روش ها  عوارضی را در بر ندارند.

 

مزایای کاشت ریش درتهران به روش های  FUE ،SUT

– رشد ریش در فرد به صورت کاملا طبیعی میباشد.

-از مزیت های دیگر این روش هزینه مقرون به صرفه آن میباشد.

-بعد از کاشت ریش در تهران افراد میتوانند ریش و سبیل خود را از ته تراشیده و یا بلند کنند.

– کاشت ریش در تهران دارای عوارض خطرناکی نمیباشد  و کاشت ریش به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون

بیهوشی برای فرد انجام می شود.

-ریش  بعد از جراحی دچار لکه لکه شدن نخواهد شد.

– کاشت ریش در تهران در یک جلسه قابل انجام است و به دارویی نیاز ندارد.

تکنیک های به کار گیری  کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران با روش‌FUT

 

روش نواری یا برداشت نواری به کاشت ریش در تهران برای افرادی که با روش FUT انجام می شود گفته میشود. این جراحی میتواند با بی حسی موضعی انجام گیرد و پزشک  برای کاشت ابرو ۴ تا ۸ ساعت  برای این عمل زمان نیاز دارد .البته  این مدت زمان بسته به تعداد گرافت های پیوندی که برای هرفرد استفاده می شود میباشد.

کاشت ریش در تهران با تکنیک FUE

 

روش دیگر  کاشت ریش در تهران با استفاده از روش FUE نیز انجام می شود این  موها برای  پیوند ریش از سر افراد برداشته میشوند. مزیت این روش در این است که بعد از کاشت اسکاری روی پوست فرد باقی نخواهد ماند . از آنجایی که هیچ کس نمی خواهد در صورت خود اسکاری ایجاد شود برای کاشت ریش از روش FUE استفاده می کند.

زمانی که فرد از روش FUE برای کاشت ریش استفاده می کند نتایج حاصل در این روش کاملاً طبیعی به نظر می آید و هیچ کس نخواهد فهمید که فرد از جراحی کاشت ریش در تهران استفاده کرده است.

-کاشت ریش در تهران با روش SUT

این روش  کاشت ریش یکی از روش های طبیعی است  و قابل رشد برای موی سر ،ریش ،ابرو و مژه برای افراد می باشد  که تراکم بسیار بالای خواب مو  و خط رویش بسیار طبیعی را بعد از پیوند به وجود می آورد.

 

در این روش نیازی نیست فرد موهای خود را کوتاه کند  و شما بعد از پیوند می توانید تراکم موهای کاشته شده را در همان روزاول مشاهده کنید.

دوام موها در جراحی کاشت ریش در تهران

 

کاشت ریش در تهران به صورت دائمی است و بعد از کاشت ریش در تهران ، آن ها مانند دیگر موها شروع به رشد میکنند علاوه بر این، موهای پیوند شده را می توانید بتراشید.

 

کاشت سبیل  حدودا بین ۵۰۰ تا ۱۰۰ گرافت مو برای افراد کافی است و برای کاشت ریش در تهران بین ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ گرافت در کاشت ریش در تهران استفاده می شود و این میزان با توجه به اندازه سطح پوست و صورت  و میزان طاسی و کم مویی  فرد متغیر می باشد.

آیا کاشت ریش  در تهران با درد همراه است ؟

 

کاشت ریش در تهران در حد بسیار کمی برای فرد درد دارد با استفاده از بی حسی، این عمل را کاملا بدون ایجاد درد برای بیمار انجام  می شود.

نتیجه عمل کاشت ریش در تهران چطور است

بیشتر افراد متقاضی کاشت ریش و سبیل  از ظاهر جدید خود پس از کاشت ریش در تهران و ریزش موهای اولیه راضی هستند. اما نکته قابل توجه انجام دادن  اقدامات بعد از کاشت ریش می باشد که بهوبدی بعد از آن را تضمین میکند. از جمله آن اقدامات:

تمیز نکه داشتن ناحیه کاشت ریش

فعالیت های شدید را انجام ندهید

شنا کردن ممنوع است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *