کاشت ابرو خوب در تهران

Posted on

کاشت ابرو خوب در تهران

کاشت ابرو خوب در تهران : کاشت ابرویکی از جراحی هایی است که رواج بسیاری در بین خانم ها نموده است. جراح به کمک موهای قسمت های دیگر بدن کاشت ابرورا برا فرد انجام می دهد. با کاشت ابرو خوب در تهران شما ابروهای جذاب تر و زیباتری خواهید داشت .شما با انجام کاشت ابرو خوب در تهران می توانید ظاهر ابروی خود را بهبود بخشیده ورضایت کافی از جراحی کاشت داشته باشید.

 

دلایل کاشت ابرو خوب درتهران

افراد به علت های مختلف به دنبال کاشت ابرو خوب در تهران باشند این دلایل ممکن است به خاطر داشتن ابروهای کم پشت باشد ویا اینکه شما به دلایل ارثی در تاج و یا دم ابرو و یا قوس ابرو ابروهای خوبی دارید.

دربرخی افراد نیز به دلیل دستکاری های زیادی درابرو مانند برداشتن ابرورشد آن بسیار کمتر شده است در نتیجه افراد ترجیح می دهندیک کاشت ابرو خوب در تهران انجام دهند. برخی افراد هم هستند که ازمدل و فرم ابروی خود راضی نیستند و تمایل دارند با کاشت ابرو خوب در تهران در چهره خود تغییراتی ایجاد کنند.

اما ممکن است در برخی افراد  به دنبال جراحی ها و یا اسکار که به هر دلیلی برای فرد ایجاد می شود . در برخی از بیماریهای و ناراحتی های پوستی مانند ریزش موی سکه ای و یا بیماریهای دیگر بدن مانند کم کاری تیروئید ریزش ناخوشایند ابرو در فرد ایجاد می شودکه با کاشت ابرو خوب در تهران این مشکل را رفع میشود.

علت ریزش ابروها چیست

-ممکن است ریزش ابرو  به دلیل برخی بیماری‌ها مانند عدم تعادل هورمون تیروئید، دیابت، ‌آلوپسی یا طاسی موضعی برای فرد ایجاد می شود.

-برخی از داروها مانند دارو درمانی, پرتو درمانی, شیمی درمانی نیز باعث ریزش ابرو می شود.

-ابروهایی که به دلیل سوختگی آسیب دیده اند.

-اصلاح بیش از اندازه ابروها نیز باعث ریزش مو درافراد می شود.

روش کاشت ابرو خوب در تهران

در کاشت ابروخوب در تهران در ابتدا باید ناحیه کاشت ابرو آماده ‌شود برای اینکار ناحیه مورد نظر تحت بی حسی قرار میگیرد بعد از اینکه در این ناحیه بی حسی ایجاد شد. پزشک برش‌های خیلی کوچکی در ناحیه ابرو ایجاد مینماید.
به ‌منظوراینکه بهترین نتیجه را کاشت ابرو خوب درتهران داشته باشیم واین کاشت ابرو طبیعی به‌نظر بیاید بایدبه بهترین جراح مراجعه کنید.

موهای که در ابرو کاشته می شود دائمی هستند و به صورت مداوم رشد خواهند کرد ومانند موی ابروی عادی اصلاح می شوند. بیماران ممکن است بین ٣۰۰ تا ١۰۰۰ پیوند فولیکولی مو برای ابرو نیاز داشته باشند.

دلایل کاشت ابرو خوب در تهران

کاشت ابرو خوب در تهران امروزه هم برای زنان و هم برای مردان انجام می شود و آن روش می تواند برای افرادی که ریزش شدید ابرو دارند روشخوبی باشد . همان گونه که گفته شد افراد برای کاشت ابرو دلایل مختلفی دارند برخی از این دلایل ممکن است بیماری ، جراحی،زخم شرایط پوستی ،برداشتن بیش از حد ابرو یا ابروهای نازک می باشد.

افراد مناسب کاشت ابروخوب در تهران

-اشخاصی که به هر دلیلی قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند می توانند کاشت ابرو انجام دهند
-اگرشما از شکل و فرم ابروی خود راضی نیستید یا دارای ابروهای زیبایی نیستید می توانید از کاشت ابرو است
-اگرشما از فرم ابروی خود به هر دلیلی راضی نیستید یا ابروهای زیبایی ندارید می توانید از کاشت ابرو برای رفع این مشکل استفاده کنید.

-کاشت ابرو مناسب افرادی میباشد که برای ترمیم جای زخم یا بخیه و یا بخاطر سوختگی ابروهای آنها دچار مشکل شده است این روش به شما کمک می کند ابروهای خوش فرم و زیبایی داشته باشید.
-همچنین اگر ازابروی تاتو شده ی خود خسته شده اند می توانند کاشت ابرو انجام دهید.

موهای مورد استفاده برای کاشت ابرو

کاشت ابرو خوب در تهران از موهای پشت‌سر که دارای ضخامت کمتری هستند، برای این کار استفاده می ‌شود. کاشت ابرو عمل بسیار ظریفی است. به دلیل این که ابرو کاملا در معرض دید میباشد، موها باید در فاصله نزدیکی قرار بگیرند تا کاملا طبیعی به نظر بیاید.

نتیجه کاشت ابرو در بیشتر موارد برای فرد رضایت‌ بخش است. این عمل برای افرادی که اصلا ابرو ندارند و یا قسمتی از ابرویشان را از دست داده‌اند،راه خوبی است.

 

آیا کاشت ابرو خوب در تهران درد دارد

کاشت ابرو خوب در تهران برای فرد درد زیادی را به همراه ندارد زیرا جراح دراین جراحی از داروی بی‌حسی استفاده می‌کند. با این حال، اگر اثر دارو کم می شود، ممکن است شما احساس سوزش داشته باشید این سوزش هم با مصرف دارو مسکن کم میشود.

برای کاشت ابرو چه تعداد گرافت لازم است

ممکن است در کاشت ابرو  برای یک فرد چیزی حدود دوازده گرافت یا بیشتر برای کاشت ابرو یا پر کردن این قسمت استفاده شود. برای تغییر شکل ابرو درحدود ۵۰ تا ٢۵۰ گرافت برای هر ابروی هر فرد نیاز است . تعداد گرافت‌ها بسته به محل کاشت ، تراکم و شکل ابروها اندکی متفاوت خواهد بود.

هزینه کاشت ابروخوب در تهران

نمیتوان برای هزینه کاشت ابرو خوب در تهران هزینه دقیقی را عنوان کرد اما شما برای کاشت ابرو باید هزینه مهارت و تخصص پزشک و کلینیک کاشت ابرو همچنین  سوابق پزشک خود را در نظر بگیرید .ازموارد دیگری که در هزینه ی کاشت ابرو تاثیر گذار است ناحیه ای که قرار است کاشت در آن قسمت انجام شود.

ازمورد دیگری که که می تواند برهزینه کاشت ابرو خوب در تهران تاثیر گذار باشد تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای جراحی، تعداد فولیکول‌های موجود در ناحیه اهدا کننده و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای کاشت ابرو میباشد.

نتایج کاشت ابروخوب در تهران

یکی از موثرترین و بهترین روشها برای جذاب کردن ابروها که به هر دلیلی دچار مشکل شده است کاشت ابرو خوب در تهران است. موهای کاشته شده از پشت سر بیمار برداشته میشود و به سرعت و ازهمان ابتدا شروع به رشد می کنند و پس از یک تا دو سال فرایند رشد کاهش می یابد تا ابروی شما نمایی طبیعی به خود بگیرد.

 

بعد از کاشت ابرو خوب در تهران نیاز به دوره نقاهت خاصی نیست  و دوره ی نقاهت کاشت ابرو خوب در تهران در حدود ۲۴ ساعت است. بعد از کاشت ابرو می توانید فعالیت های روزمره ی خود را دوباره شروع کنید .البته توصیه می شود که فعالیت ها ی سنگین را برای حدود یک هفته تعطیل نمائید تا از صدمات احتمالی و ریسک خون ریزی پیشگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *