هزینه اولترازد شکم

Posted on

هزینه اولترازد شکم

هزینه اولترازد شکم یکی از موضوعاتی است که توسط افرادی که میخواهند لاغر شوند مورد بررسی قرار میگیرد .

اولترازد هزینه نیست، بلکه هزینه اولترازد شکم نوعی سرمایه­ گذاری است. نگاه بعضی ها به اولترازد فقط به عنوان لاغری است و همین امر سبب قضاوت­‌های نادرست توسط افراد نسبت به اولترازد و هزینه اولترازد شکم شده است.

اگر از دید دیگر به اولترازد و هزینه اولترازد شکم نگاه کنیم، میبینیم که هزینه اولترازد شکم هزینه ی  اضافی نیست بلکه مطالعات متعدد ثابت کرده است که پس از انجام اولترازد، اعتماد به نفس و قابلیت تحرک و همچنین انگیزه افراد افزایش پیدا میکند که تمام این موارد ، باعث تغییر در روند زندگی کردن  افراد شده و کل زندگی فرد را متحول کرده است  و باعث افزایش در کارآیی و توانایی‌­های فردی وی شده است.

مزایای اولترازد شکم و هزینه اولترازد شکم

از مزایای اولترازد این است که فرد بعد از جراحی میتواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد و نیازی به بستری شدن نیست و همچنین برای انجام این جراحی نیازی به بیهوشی نیست .

.همچنین برای کار کردن با اولترازد نیاز به بیهوشی بیمار نیست و این کار را پزشک در مطب انجام می دهد و نیازی به بیمارستان و اتاق عمل نیست .

اولترازد را می توان در مراکز اولترازد در تهران برای اعضای ظریف و حساس بدن مثل صورت و غبغب به کار برد و چون اولترازد از امواج طولی ایمن استفاده می کند،احتمال ایجاد سوختگی را به صفر می رساند.این دستگاه در زمان کمی قادر است چربی ها را از بین ببرد .

به طور متوسط هر ۱۰۰۰ سی سی چربی را می توان در مدت زمان  ۱۰ دقیقه با دستگاه اولترازد از بین برد.و سلول های چربی ای که تحت تاثیر اولترازد قرار می گیرند کاملا از بین می روند .دستگاه اولترازد باعث ایجاد حالت سیکس پک و شکم زیبا , صاف و شش تکه می شود .

مراکز اولترازد در تهران

دستگاه اولترازد تا به امروز جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه پیکرتراشی, لاغری و تناسب اندام جهان می باشد که قادر است در یک روز به شما تناسب اندام را ببخشد و درعرض یکساعت  شکم شما را زیبا سازد و به نسبت هزینه اولترازد شکم بالا میباشد .

سرعت اولترازد

این دستگاه در مراکز اولترازد در تهران ،در زمان کمی قادر است چربی ها را از بین ببرد .به طور متوسط هر ۱۰۰۰ سی سی چربی را می توان در عرض  ۱۰ دقیقه با دستگاه اولترازد در مراکز اولترازد در تهران از بین برد.و سلول های چربی ای که تحت تاثیر اولترازد قرار می گیرند کاملا نابود میشوند.

هزینه اولترازد شکم و زیبایی

همچنین اولترازد ، علاوه بر ایجاد زیبایی و بدن خوش فرم شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن ،باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­‌ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می­‌شود.

پس هزینه اولترازد شکم ، هزینه یک جراحی نمیباشد . بلکه هزینه تغییر دادن سبک زندگی است که اثرات کوتاه مدت و بلندمدت بر زندگی فرد دارد.

در مورد هزینه اولترازد شکم باید به این نکته دقت لازم را داشته باشید  که حجم توده چربی ،تعداد مناطقی از بدن که چربی دارند ، پزشک جراح ،تجهیزاتی که استفاده می شود ، و اینکه جراحی در کلینیک یا بیمارستان انجام می شود بر هزینه اولترازد شکم تاثیر گذار خواهد بود .

اولترازد شکم و زیبایی

هزینه اولترازد شکم با قیمت های غیرعادی

هزینه اولترازد شکم ممکن است گاهی وقت ها بسیار پایین و گاهی اوقات خیلی بالا باشد ،پس حتما باید به این نکته توجه داشته باشد این روش های هزینه اولترازد شکم با قیمت پایین روش درستی نیست و ممکن است کلاه برداری باشد و اگر می خواهید خیالتان از بابت عمل و هزینه اولترازد شکم درگیر نباشد و از روش بهداشتی و بدون بازگشت استفاده کنید و عوارض کمتری را متحمل شوید ، حتما باید این کار توسط جراح ماهر و در شرایط بیمارستانی با امکانات مورد نیاز انجامک شود که هزینه اولترازد شکم بالاست .

 تبلیغاتی که در آنها ، داروهای لاغری و پک­ها و… توصیه می­ شوند ، به هیچ وجه روش بهداشتی نیست و ممکن است باعث عوارضی همچون ایجاد اختلالات در معده و مشکلات پوستی و… شود. هزینه اولترازد شکم به خاطر دستگاه­های مورد استفاده و همچنین هزین­ه هایی که به پزشک تعلق میگیرد ، کلینیک و… نسبت به روش­های دیگر لاغری پرهزینه تر خواهد بود  ولی اثرگذاری آن ماندگار و طولانی مدت بوده و بازگشت پذیر نیست .

هزینه اولترازد شکم

معمولا مسائلی مانند برداشتن  توده چربی اضافی در نواحی شکم و پهلو و هزینه اولترازد شکم به فرد استرس وارد میکند.

گاهی مواقع  رژیم های لاغری و ورزش به تنهایی  خود نمی توانند باعث از بین رفتن چربی های اضافه شوند و به همین خاطر خیلی ها که دنبال راه هایی برای زیبایی اندام و لاغری هستند، از روش اولترازد استفاده می کنند که جدیدترین و بهترین روش جراحی لاغری و زیبایی در دنیا میباشد.

اولترازد روشی است که به همراه عمل های جراحی پلاستیک دیگر مانند پروتز سینه یا کوچک کردن سینه و …. باعث زیبایی اندام و جوان کردن پوست شود.

دستگاه اولترازد شکم و ایمنی و هزینه اولترازد شکم

دستگاه اولترازد شکم تنها دستگاهی است که به علت ایمنی بالا و به طور سطحی چربی ها را لیز و آب میکند و میتواند همه ی چربی های بین عضلات شکم را ببرد و باعث ایجاد شکمی صاف و شش تکه شود و دستگاه های دیگر این توانایی را ندارند

 

روند دستگاه اولترازد شکم و هزینه اولترازد شکم

دستگاه اولترازد با فشارمنفی درسلول های چربی و افزایش حجم ناگهانی در سلولهای جربی ،باعث مرگ سلول های چربی می شود و به صورت مستقل از رژیم غذایی عمل می کند و برای از بین بردن چربی ها نیازی به رژیم غذایی ندارد.نکته قابل توجه این است که اولترازد فقط بر روی سلول های چربی تاثیر گذارند نه در بافت های دیگر تمام این عوامل بر روی هزینه اولترازد شکم تاثیر می گذارند.

تفاوت دستگاه اولترازد با دستگاه اینفراسونیک

تفاوت دستگاه اولترازد با اینفراسونیک که قبلا از آن استفاده می شد اینست که اولترازد بر اساس امواج اولتراسونیک طولی یا همان اولتراسونیک نسل سوم کار خود را انجام میدهد و با ایجاد کردن فشار منفی ناگهانی و ایجاد حباب های زیاد شونده ،خیلی سریع سلول های چربی را از میان خواهد برد.به همین دلیل هزینه اولترازد شکم مقداری بالاتر است .

در حالیکه تکنولوژی قدیمی (۱۹۹۶)  اینفراسونیک ها بوسیله هوای فشرده ،حرکت کانولا ایجاد می کنند و با ضربات کانولا ( مانند لیپوساکشن های قدیمی که با ضربه کار میکردند و باعث آمبولی و مرگ تعداد زیادی از هموطنان شدند) سعی می کند چربی را بکند ( نه مرگ سلول چربی).

مرگ سلول های چربی و هزینه اولترازد شکم

در حقیقت در پیکرتراشی که به وسیله اولترازد صورت می گیرد چربی ها برگشت پذیر نیستند به دلیل اینکه در سلول چربی مرگ اتفاق می افتد ولی در پیکرتراشی با اینفراسونیک ها به دلیل اینکه درسلول چربی مرگی رخ نمیدهد ،سلول چربی ،قابل بازگشت است و به همین دلیل هزینه اولترازد شکم به صرفه تر خواهد بود و بیهوده نیست.

مرگ سلول چربی در اولترازد

تفاوت دیگری که بین پیکراشی با اولترازود و پیکرتراشی با اینفراسونیک وجود دارد ،این است که در پیکرتراشی با اولترازد،ناحیه ای که تحت تاثیر پیکرتراشی  با اولترازد قرار گرفته شده است صاف  و هموار می باشد, در حالیکه در پیکرتراشی با اینفراسونیک ها ,محل پیکر تراشی  هموار و صاف نیست  و این امر هم نشان می دهد که هزینه اولترازد شکم هر چقدر بالا باشد ولی ارزشش را دارد .

اولترازد به دلیل ایمنی بالایی که دارد در تمام قسمت های بدن از جمله غبغب هم میتوان انجام داد  در حالیکه اینفراسونیک ها به دلیل ضربه و ایمنی بسیار پایین فقط در سطح های بزرگ قابل اجراست و این دلیل دیگری است برای اینکه هزینه اولترازد شکم ،نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *