مزوتراپی تهران

Posted on

مزوتراپی  تهران

مزوتراپی تهران یکی از روشهای زیبایی و جوانسازی پوست است و می توان گفت مزوتراپی تهران یک درمان غیر جراحی در زمینه زیبایی است .

در این روش داروهای هومیوپاتیک که توسط پزشکان برای بیمار  تجوبز شده است وارد پوست  فرد می‌شود.

مزوتراپی خوب در تهران در واقع یک روش تهاجمی برای فرد می باشد .این تزریق  که یک تزریق داخل جلدی به حساب می آید  مخلوطی ازعصاره های گیاهی، مواد هومیوپاتیک، داروها، ویتامینها و دیگر مواد حیاتی در مقادیر میکروسکوپی است که  وارد پوست فرد می شود.

 

داروهای تشکیل دهنده در مزوتراپی تهران

پزشک در مزوتراپی تهران از داروهایی استفاده می کند که  این داروها شامل هومیوپاتی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی که از آمینو اسیدها ساخته شده اند.

داروهای مورد استفاده در مزوتراپی که خیلی کوچک هستند  به طور مستقیم  بدون هیچ واسطه ای به داخل مزودرم وارد می شوند. این لایه از پوست ویژگی های درمانی  ویژه ای برای فرد به همراه  دارد. از مزوتراپی تهران می توان  برای رفع سلولیت، کاهش وزن، جوان سازی  پوست  استفاده نمود.

مزوتراپی تهران یک روش بدون درد میباشد ودر این روش درمان شما  نیاز به هیچ نوع  بی‌حسی ندارد وشما بعد از مزوتراپی تهران به استراحت نیاز ندارید وفرد می تواند به کار رومزه خود بدون هیچ گونه نگرانی ادامه دهد.

 

 

روش درمان با مزوتراپی تهران چگونه است

داروهای خوراکی ، کرم و محلولهای موضعی در بیشتر افراد به سختی  به درون پوست جذب میشود  بنابراین مقدار از داروها یی که ازناحیه زیر پوست فرد دریافت می شود کم  است .

در روش درمانی مزوتراپی خوب در تهران داروهایی که   برای جوان سازی مورد نیاز است به صورت به طور  مستقیم و به وسیله دستگاه به زیر پوســـــت فرد تزریق می شوند و این عمل موجب می شود  که دارو درزیر لایه های  پوست جذب گردد و در نتیجه فرد می تواند ازاین  داروها نتیجه بهتری بگیرد ویک روش بسیارموثرتربرای فرد میباشد. بیشتر داروهای مزوتراپی تهران دارای مواد ویتامینی و معدنی هستند.

با این روش تزریق دارو دسترسی مستقیم دارو به بافت های بدن انجام میپذیرد. همچنین در مزوتراپی تهران مقادیر بسیار کمی از دارو مورد استفاده فرد قرار می گیرد .

 

اقداماتی که  قبل از انجام مزوتراپی تهران باید انجام دهید

– مصرف  آسپیرین و داروهای ضدالتهابی پیش از مزوتراپی تهران باید قطع گردد.

– قبل از انجام  مزوتراپی تهران  فرد نباید  هیچگونه لایه برداری انجام دهد.

– بهتر است در دوره ی عادات  ماهانه  این روش درمانی  انجام نشود.

 

اقدامات مهم بعد از مزوتراپی تهران چیست

-بعد ازمزوتراپی  تهران شما  بهتراست از حمام رفتن در اولین روز خودداری کنید .

-بعد از مزوتراپی خوب در تهران  از آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست دوری کنید.

 

 

 

تاثیرمزوتراپی  خوب در تهران برروی چاقی

در مزوتراپی خوب در تهران پزشک با تزریق دارو به نواحی که بیمار میخواهد که سلول های حاوی چربی درزیرپوست، با آزادسازی و شکستن این سلول ها دچار چروک وانهدام شود و این چربی ها از راه جریان خون و لنف راه یافته و از طریق روده ها و کلیه ها از بدن دفع شود.

 

کاربرد مزوتراپی خوب در تهران برای زیبا سازی پوست

مزوتراپی خوب در تهران از روشهای نوین درمانی برای زیبا سازی پوست است .  در مزوتراپی خوب در تهران دارو را در قسمتهای مختلف پوست تزریق می کنند . به نوعی دیگر با انجام  مزوتراپی فرد به بجای دریافت دارو  از راه دهان  داروها مستقیماً به داخل پوست فرد تزریق خواهد شد . این تزریق باید در طی چندین نوبت به صورت متعدد و توسط دستگاه مزوتراپی به صورت منظم در پوست فرد  تزریق شود.

 

مزوتراپی خوب در تهران

مزوتراپی خوب در تهران در واقع یک روش  درمان مناسب برای کشیدن پوست صورت افراد می باشد  و در  درمان افتادگی صورت به کار میرود.. کاربرد دیگر مزوتراپی خوب در تهران برطرف کردن پف دور چشم و افتادگی پلک است .

با مزوتراپی خوب در تهران می توانید به راحتی  تیرگ‍ی دور چشم را درمان کرده،درمان سلولیت و افتادگی پوست  و همچنین افتادگی در دیگر اندامها و صورت با این روش تا حد زیادی برطرف خواهد شد.

از مزوتراپی تهران برای زنانی که دچار لک حاملگی یا لک صورت شده اند  نیز استفاده شود و با این روش  می توان این لک را برطرف کنید.درمان ریزش مو و تقویت موها با مزوتراپی تهران ممکن است .رفع غبغب زیر چانه و گردن نیز با این روش قابل درمان است .

در نتیجه به طور کلی می توان گفت که از روش مزوتراپی تهران شما می توانید برای جوانسازی پوست، افزایش انعطاف پذیری  پوست ، از  بین بردن چین و چروک  پوست ، رفع لکه های تیره روی پوست ، سلولیت ها ، از بین بردن خستگی پوست بهره برد .

 

 

فواید مزوتراپی تهران برای لک صورت

لک پوستی  وتغییر رنگ پوست در اکثر افراد به دلایلی همچون خستگی، استرس زیاد ، در معرض نور خورشید یا هرعامل دیگر   ایجاد می شودو این کار باعث آسیب دیدگی پوست صورت شما خواهد شد مزوتراپی که یک روش مناسب برای رفع  لک های صورت می باشد قابل درمان است . به این وسیله پوست شما می تواند استحکام وحالت اولیه خود به دست آورد.

 

در جوان سازی پوست با مزوتراپی تهران  متخصص تهران  با کمک گرفتن از تزریق ویتامین ها مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها در زیر پوست به مدت بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه لک های صورت را رفع مینماید.

معمولا پزشک  برای رفع لک های صورت برحسب لک های هر فرد  بین ۸ تا ۱۴ جلسه مزوتراپی را تجویز می کند تا  فرد بتواند از این روش  بهترین نتیجه را به دست آورد .البته مزوتراپی لک صورت با توجه به نوع پوست و سن فرد متفاوت است و ممکن است به زمان بیشتر ی نیازداشته  باشد.

 

فواید مزوتراپی خوب در تهران  برای غبغب

از مزوتراپی  خوب در تهران می توانید  برای  بخش های حساس مانند غبغب، چانه، ران، پلک های پایینی و خطوط سینه استفاده کرد.

درمزوتراپی خوب در تهران برای غبغب چین و چروک و چربی های اطراف این نواحی بدون انجام هیچ نوع جراحی ازبین می رود و این یکی از فواید مهم مزوتراپی غبغب است .

هزینه مزوتراپی تهران چقدر است؟

هزینه مزوتراپی تهران به فاکتورهای مختلفی مانند محل تزریق، نوع درمان و تعداد جلساتی فرد بستگی دارد تا شما بتوانید به نتیجه دلخواه برسید .

در صورت کلی مزوتراپی هزینه خیلی بالایی برای فرد ندارد و همه افراد با مزوتراپی می توانند چهره جدید تری را پیدا کنند . و هزینه مزوتراپی با توجه به نوع مواد تزریقی، میزان آن و پوست افراد برای هر فرد تفاوت هایی دارد علاوه بر این هزینه دستمزد پزشک، مواد مصرفی در نواحی مختلف بدن و یا بی حسی تاثیر گذار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *