لیپوماتیک بازو

Posted on

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو  یکی دیگر از روشهای لاغری در بخش بازو ها میباشد. جراحی لیپوماتیک بازو در فرد تاثیر زیادی در داشتن اندامی مناسب و رسید به اندام ایده آل وی دارد.

برای کاهش وزن و کم کردن چربی ناحیه بازو از ازلیپوماتیک بازو استفاده می شود البته از لیپوماتیک تنها برای تخلیه چربی استفاده نمی شود از لیپوماتیک بازو می توانید برای کوچک کردن بخش های دیگر بدن نیز استفاده کنید تا فرد متقاضی بتواند به اندام ایده آل خود برسد.

بعضی از نواحی بدن  از بافت های سختی تشکیل شده است و بازوها یکی از قسمتهایی است که  که از بافت سختی ایجاد میشود  .

انجام تمرینات ورزشی

با انجام تمرینات ورزشی در برخی ازموارد نمی توان چربی های بازو را  کم کرد در چنین مواقعی نیاز است شخص از روش هایی همچون لیپوماتیک استفاده نماید .
در برخی موارد بزرگ شدن بازوها به شکل عجیب اتفاق می افتد  ، این اشخاص دارای بازوهای بزرگ هستند ، اما با انجام تمرینات سخت ویا گرفتن رژیم های فشرده چربی اضافه این نواحی از بین نخواهد رفت، دربیشتر موارد چربی این نواحی با انجام تمرینات سخت ازبین نمی روند همچنین چربی های اضافه بازوها با ورزش به شکل درست و اصولی از بین نمیرود  در نتیجه شخص باید از روش‌هایی مانند لیپوماتیک بازو همچنین با مشورت با پزشک خود استفاده نماید  .

اضافه وزن و افزایش سن نیز باعث شل ،افتادگی و آویزان شدن بازوها می شود . این مشکل نیز با ورزش برطرف نمیشود  .

در نتیجه امروزه  افراد جهت خلاص شدن از چربی های اضافه در نواحی بازوها می توانند ازروش های جدید و نوین  لیپوماتیک استفاده کنند تا برای همیشه از شراین چربی ها رهایی یابد .

تاثیرات لیپوماتیک بازو

البته این نکته فراموش نشود که با انجام جراحی لیپوماتیک بازو نه تنها چربی ها از بین میروند بلکه بافت پوست جوان و تازه تر می شود و شخص احساس بهتری را در زمان پوشیدن لباس هایش احساس خواهد کرد .

اقدامت قبل از جراحی لیپوماتیک بازو

-انجام آزمایشات پزشکی قبل از جراحی

-پزشک خود را از داروهایی که در حال خاضر مصرف میکنید آگاهی سازید.

-قبل ازعمل سیگار کشیدن را حداقل برای دو هفته قطع کنید .

-قبل از جراحی از خوردن آسپرین و داروهای ضد التهاب پرهیز کنید .

مراحل لیپوماتیک بازو

۱-بیهوشی:

برای راحتی بیشتر بیماران از داروهایی برای بی هوش کردن بیمار به کار برده میشود. در این جراحی بیهوشی کلی صورت نمی گیرد. در بیشتر موارد از بیهوشی موضعی استفاده می شود.

۲-ایجاد خراش:

اندازه ی خراشی که بر روی بازو ایجاد می شود به قدارم و جایی که چربی باید برداشته شود بسته است. این مورد توسط پزشک متخصص انجام میشود. این خراش معمولا داخل و یا پشت بازو ایجاد میشود  تا پزشک یک لوله نازک وارد آن کند. سپس با استفاده از مکش چربی های اضافی برداشته می شود. بسته به شرایط بازو فرد مقدارخراش زیاد و کم  می شود. بافت بریده شده با بخیه داخلی دوخته می شود و نهایتا پوست جدید برروی زخم ایجاد می گردد.

۳- بستن خراش:

خراش ایجاد شده در جراحی لیپوماتیک را با استفاده از بخیه جذب شدنی یا بخیه ای که بتوان ۳ الی ۴ هفته پس آن را کشید استفاده میکنند.

نتیجه لیپوماتیک بازو باعث می شود فرد پوستی نرمتر ازقبل از جراحی داشته باشد و همچنین کشیدگی پوست و افتادگی آن نیز ازبین می رود. با این حال پس از جراحی کمی تورم و خون مردگی ایجاد می شود که طبیعی میباشد .

پس از جراحی لیپوماتیک بازو، بر روی زخم بانداژ انجام میشود و حتما باید روی بازو پوشیده شود، همچنین برای جلوگیری از تورم ناشی ازدرمان بهتر است از باند الاستیک یا باند فشاری برای بستن استفاده شود .

مزیت لیپوماتیک بازو ها

لیپوماتیک بازو امروزه بسیار رایج شده است ، انجام این جراحی توسط پزشک جراحی زیبایی انجام می گیرد و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی های زیبایی مراجعه کند ، لیپوماتیک بازو عوارض و خطر جدی نخواهد داشت  ، بلکه فرد از نتیجه کار نیز رضایت دارد.

در عمل لیپوماتیک بازو چربی تخلیه و تا حد ممکن است باعث کشیدگی پوست بازو شود  در واقع هم چربی ها تخلیه می شود و هم لیفت پوست بازو انجام میشود .

از مزایای لیپوماتیک بازو می توان  به تزریق چربی استخراج شده اشاره کرد ، پس از تخلیه چربی ها به علت اینکه در این روش چربی ها نمی میرند می توان از چربی های استخراج شده درقسمت های مختلف بدن استفاده کرد .

دلیل اینکه پزشک می تواند از از چربی ها پس از لیپوماتیک بازو استفاده نماید سوزانده نشدن چربی هاست  ، زیرا در این روش چربی ها فقط میشکنند بنابراین می توان  آنها را به بخش های دیگر بدن انتقال دارد .

 

عوارض لیپوماتیک بازو

جراحی لیپوماتیک بازو عوارض کمی را به دنبال دارد اما خطراتی همچون بی هوشی – خونریزی –عفونت- آسیب رساندن به عضلات، رگ ها و عصب های بازو و درد را نیز به همراه دارد .در صورتی که لیپوماتیک بازو توسط پزشک ماهر و با تجربه انجام شود هیچ یک از موارد فوق اتفاق نخواهد افتاد .

کاندیدای مناسب لیپوماتیک بازو

یکی از اندام هایی که افراد را چاق یا لاغر نشان میدهد بازو است .اما به طور کلی بزرگی بازوها می تواند در لاغر یا چاق به نظر رسیدن افراد تاثیر زیادی داشته باشد  ، همچنین افراد برای از بین بردن چربی بازوها نیاز به رژیم های سخت و ورزش های سنگینی دارند .

تجمع چربی در ناحیه بازو می تواند فرد را چاق و قد کوتاه به نظر میرساند، کاهش حجم مقدار کمی از آن موجب تغییرات چشمگیری در بالاتنه می شوند.

-درمان با لیپوماتیک بازو مناسب افرادی است که در درجه اول افتادگی پوست و شلی بازو زیادی داشته باشند.

-افرادی دارای بازوهای بزرگ و گوشتی بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک بازو هستند.

-افرادی که دارای وزن ثابت هستند و زیاد اضافه وزن ندارند اما بازوهای بزرگی دارند می توانند لیپوماتیک بازو را انجام دهند و نتایج مطلوبی بگیرند.

اگرچه جراحی لیپوماتیک بازو یک جراحی زیبایی بوده ، اما اشخاص می توانند برای رسیدن به تناسب اندام و ایجاد بازوهای خوش فرم و زیبا از این روش استفاده نمایند .

 

انتخاب جراح لیپوماتیک بازو

توجه کنید که انتخاب جراح برای کوچک کردن بازوها با لیپوماتیک می تواند نقش بسیار مهمی در نتایج جراحی لیپوماتیک بازو داشته باشد،زیرا جراحی لیپوماتیک بدون برش انجام می شود و با بی حسی موضعی و بدون بی هوشی انجام میشود، که در یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های این ناحیه را بیرون کشید و موجب شکل دهی و زیبا سازی دست ها شد.

لیپوماتیک به عنوان یکی از زیرمجموعه های علم پزشکی دارای حساسیت بالایی است  بنابراین داشتن مجوز از سوی وزارت بهداشت امری ضروری است ممکن است برخی افراد سودجو اقدام به انجام  جراحی لیپوماتیک بازو کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *