لیزر مو زائد غرب تهران

Posted on

لیزر مو زائد غرب تهران چگونه نجام میشود؟

لیزر مو زائد غرب تهران از روش های پرطرفدار رفع موهای  زائد در بدن در چند سال اخیر است.در لیزر مو زائد غرب تهران پزشک  لیزر را برروى سطح پوستى موى زائد ، میتاباند، رنگدانه هاى موجود در موها، انرژى لیزر را جذب کرده و این انرژی را از سطح پوست که درعمق ٢ تا ٣ میلیمترى پوست قرار دارد به ریشه مو جایی که سلول هاى تولیدکننده مودر آن ناحیه هستند انتقال داده میشوند و بدین وسیله سلول های تولید کننده مو تخریب خواهند شد.

لیزر مو زائد غرب تهران

لیزر مو زائد غرب تهران بدون آنکه  به بافت‌های اطراف پوست ضربه ای وارد کند به گرما تبدیل می شود وبه فولیکول مو نفوذ می کند ، و موها درون پیاز موراتخریب می کند.  البته می توان گفت که لیزر مو زائد غرب تهران یک  روش دائمی میباشد و با انجام لیزر موهای زائد احتمال رویش مجدد مو در این ناحیه از بین خواهد رفت وشما با انجام لیزر مو زائد غرب تهران موهای زائد بدن خود را تا حد زیادی کاهش دهید واین  روش کاملا غیر تهاجمی است.

انجام لیزر مو زائد غرب تهران برای رفع موهای زائد بدن و صورت  برای همه افراد افراد با هر گونه رنگ‌ پوستی انجام می شود زیرا در گذشته لیزر مو زائد غرب تهران تنها برای افراد با رنگ پوست روشن استفاده می‎گردد اما در سالهای اخیر لیزر مو زائد برای افرادی با رنگ پوست تیره هم انجام می‌شود بدون آنکه خطری برایشان داشته باشد.

 

لیزر مو زائد غرب تهران چند جلسه زمان نیاز دارد

لیزر مو زائد غرب تهران بسته به نوع مو افراد برای هر فرد متفاوت می باشد .در برخی موارد ازبین بردن کامل لیزر موهای زائد چندین سال زمان لازم دارد. و پزشک شما به صورت دقیق نمی تواند تشخیص دهد چه قدر زمان نیاز است تا موهای زائد کاملا رفع شود،.بهترین و موثرترین قسمت های بدن برای  لیزر مو زائد غرب تهران شانه، بازو، سینه و پشت است.

همان گونه که گفته شد درمان لیزر به علت متفاوت بودن  نوع موهای افراد و الگوی رشد موها ی افراد متفاوت است .ولی به طور متوسط می توان گفت که برای برطرف کردن لیزر مو زائد غرب تهران بین ۳ تا ۷ جلسه زمان لازم است.

 

دلیل لیزر مو زائد غرب تهران  در چندین جلسه

لیزر مو زائد غرب تهران به چند جلسه نیاز دارد زیرا چرخه رشد مو در انسان  به گونه ای است که هر تار مو، سه مرحله تکامل برای رشد نیاز دارد.

لیزر فقط روى موهایى که در مرحله اول رشد هستند تاثیر میگذارد وتقریبا می توان گفت در مراحل  دیگررشد مو  لیزر تاثیر گذارنیست. به همین علت لیزر فقط بر روی موهای که  درمرحله اول یعنی در مرحله رشد هستند انجام می شود.

 

آمادگی لازم قبل از انجام لیزر مو زائد غرب تهران

قبل از انجام لیزر مو زائد غرب تهران ابتدا توسط یک پزشک مورد معاینه قرار خواهید گرفت. دراین جلسه پزشک آگاهی های لازم را در مورد لیزر موهای زائد به بیمار ارائه میدهد . بیمار باید موارد زیررا قبل از لیزر رعایت نماید.

-یک هفته قبل از لیزر مو زائد غرب تهران نباید کارهایی همچون موم انداختن، تزریق جهت جوان سازی پوست، حمام آفتاب، را انجام دهید.

– قبل از انجام لیزر مو زائد غرب تهران نباید داروهایی مثل آسپیرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی که باعث  افزایش خونریزی می‌شوند را استفاده کنید.

 

 

 

مراقبت‌های بعد از لیزر مو زائد غرب تهران

هر فرد بسته به ناحیه ای که قرار است لیزر کند  که می خواهد لیزر انجام دهد با برخی مراقبت ها را انجام دهد:

– بعد ازلیزر مو زائد غرب تهران  می توانید از یخ بر روی ناحیه درمان خود استفاده کنید زیرا یخ باعث کاهش درد بعد از لیزر خواهد شد.

– ژل آلوئه‌ورا نیز به شما کمک می کند اگر بعد ازلیزر مو زائد غرب تهران دچار تورم و قرمزی در این ناحیه‌ درمان شده باشید با استفاده از  ژل آلوئه‌ورا کاهش یابد.

-بعد از لیزر مو زائد غرب تهران ازکرم ضد آفتاب استفاده نمائید زیرا پوست شمابعد از لیزر در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید بسیار حساس و آسیب‌پذیر می‌شود .بهتر است برای پرهیز ازاین نوع  آسیب ها  که از یک کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید که حداقل SPF30 داشته باشد.

– پس از درمان با لیزر مو زائد غرب تهران از رفتن به سونا، اتاق بخار و دوش آب داغ تا دو روز پرهیز کنید.

-پس از لیزر مو زائد غرب تهران سعی کنید به موهای خود دست نزنید زیرا لیزر موهای زائد مستلزم این است که فولیکول‌ها دست ‌نخورده باشند پس بهتر است از لمس کردن موها خودداری کنید.

 

 

 

مزیت‌ لیزر مو غرب تهران چیست

– لیزر مو غرب تهران موجب می شود که شما ظاهری زیبا و شادابی داشته باشید  این کار باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می‎شود.

– باانجام لیزر مو غرب تهران در هزینه های شما صرفه‌جویی خواهد شد. زیرا در طولانی مدت روش‎ها موقتی  بسیار گران‎تر خواهد بود.

-انجام لیزر مو غرب تهران راه سریعی است و به جراحی و بستری شدن نیازی  ندارید.

-لیزر موهای زائد اثر مضری برروی  پوست شما نخواهد گذاشت.

 

چه افرادی مناسب لیزر مو غرب تهران هستند

افراد با پوست روشن و موی تیره نیاز به جلسات کمتری دارند بنابراین افرادی که این نوع پوست ومو را دارند گزینه های خوبی برای انجام لیزرهستند . ولی به طور کلی لیزر برای درمان  همه افراد با رنگ پوست‌های مختلف و حتی درمان موهای قهوه‌ای روشن نیز استفاده می‎شود.

 

به این نکته توجه کنید لیزربرای کودکان روش مناسبی نیست.اما  انجام لیزر در کودکان، از ۱۲سالگی به بعد بلامانع میباشد در مواردی مثل خال مادرزادی مو دار ویا پرمویی با لیزر موهای زائد را به آسانی می توانید از بین ببرید.

 

لیزر مو زائد غرب تهران با درد همراه است

لیزرموهای زائد با دستگاه های قدیمی تر ممکن است درد داشته باشد  اما لیزر موهای زائد با دستگاه جدید به نوعی می توان گفت که بدون نیاز به بی حسی و بدون استفاده از کرم های موضعی میباشد وهیچ گونه سوزش و یا دردی را فرد حس نخواهد کرد.

 

چه کسانی مناسب لیزر مو زائد غرب تهران نیستند

-افرادی که موهایی  به رنگ زرد، قرمز روشن یا سفید دارند به علت کمبود رنگدانه درریشه موگزینه خوبی برای لیزر نیستند این موها را با هیچ نوع لیزری به طور کامل از بین نخواهد رفت.

 

-افرادی که اختلالات هورمونی دارند مثل کسانی که  سیکل قاعدگی نامنظم، ریزش موی سر، جوشهای مکرر صورت دارند باید قبل ازانجام لیزر این مشکل را برطرف کرده وگرنه لیزر موهای زائد برای انها  فایده ای نداشته است.

 

 

-افرادی که داروهایی  مانند کورتون ها، و داروهای هورمونی را مصرف می کنند نتیجه ای از لیزر موهای زائد نخواهند گرفت.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *