عمل بوتاکس تهران

Posted on

عمل بوتاکس تهران

بوتاکس تهران : تزریق بوتاکس یکی از روش های جوانسازی پوست میباشد که توسط بسیاری از افراد استفاده میشود . در حقیقت بوتاکس  نوعی سمّ میباشد، سم بوتاکس یکی از قویترین سم هایی است که تا به امروز شناخته شده است. معمولا  تزریق بوتاکس تهران فقط بر روی قسمت های از صورت تزریق شده است تاثیر می گذارد و در بخش هایی دیگر تاثیری ندارد و تنها بر محل تزریق شده اثر می گذارد .

 

دربیشتر کشورها امروزه بیشتر زنان ومردان از تزریق بوتاکس برای کاهش وازبین بردن رفع چروک درقسمت صورت استفاده می کنند وهمچنین برای حجم دادن اعضای بدن نیز از این نوع ترکیبات تزریقی استفاده می شوند که معمولا این ترکیبات تزریقی  به دو گروه تقسیم می شوند.

 

 

ترکیبات تزریق بوتاکس تهران

در تزریق بوتاکس تهران بیشتر این نوع ترکیبات با فلج کردن عضلاتی مثل دور چشم و پیشانی، مانع از انقباض عضلات صورت در افراد می شوند، تزریق بوتاکس تهران چین و چروک ها را در ورت رفع میکند و در بعضی مواقع باعث بالا رفتن ابروها می شود و طول اثر تزریق بوتاکس درحدود ۳ تا ۶ ماه است.

 

بوتاکس نوعی سم بوتولیسم میباشد. تزریق مقدارکمی از آنها درماهیچه های صورت باعث می شود فعالیت قسمتی از صورت کم شده و خطوطی که برروی پوست صورت به وجود آمده با استفاده از تزریق کم میشود ودر بیشتر مواقع  این چین وچروک ها از بین می رود و در نتیجه صورت شما جوان تر خواهد شد.

 

برای از بین بردن چروکهای پیشانی و کنار چشم ها  شما می توانید ازبوتاکس استفاده نمائید تا جلوی پیشرفت چروک ها را بگیرید. بنابراین می توان گفت تزریق بوتاکس تهران از راه های زیباسازی بدن مخصوصا صورت به حساب می آید این ماده امروزه کاربرد وسیعی دارد و به نحوی است که می توان گفت در حال حاضر تزریق بوتاکس از روش های مهم زیبا سازی درجهان است.

تزریق بوتاکس تهران چگونه انجام میشود ؟

ماهیچه‌ها برای فعال بودن در بدن باید ازاعصاب دستور بگیرند. این فرمان دراین ماهیچه ها  توسط ماده ای شیمیایی به اسم استیل کولین انجام می گیرد.با تزریق بوتاکس از ترشح این ماده شیمیایی توسط بدن جلوگیری می نماید واین تزریق باعث می شود عصب یک ماهیچه برای مدتی قطع شود واین قسمت از ماهیچه به شکل دیگرانقباض نداشته باشد.

معمولا تزریق بوتاکس تهران بین دو تا  شش ماه دوام دارد و پس از گذشت این مدت ترشح این ماده شیمیایی دوباره آغاز می شود وعضله شما دوباره شروع به حرکت میکند.

 

مقدار دارو در هر دوره تزریق بوتاکس تهران چقدر است ؟

معمولا تزریقات بوتاکس درحدود۱۰۰ واحد برای هر فرد امکان پذیر است البته درصورتی استفاده درمانی از این تزریق  داشته باشید حداکثر ۶۰۰ واحدبرای یک فرد استفاده می شود. البته نحوه نگهداری ازاین دارو خیلی مهم است چون عمر این دارو کوتاه است  و باید در دمای منفی پنج درجه سانتیگراد نگهداری میشود ، اگر در این دما نگهداری  نشود اثر آن از بین می رود.

 

 

تزریق بوتاکس  در چه قسمت هایی از صورت  انجام می شود؟

 

یکی از بخش هایی که بوتاکس  تزریق می شود ناحیه پیشانی است. این قسمت ناحیه خوبی برای تزریق است . زیرا با تزریق درپیشانی خطوط عمیقی که در  بین ابروها  ایجاد می شود که اصطلاحا همان خط اخم گفته میشود به راحتی با این تزریق  برطرف خواهد شد و همچنین خطوط عرضی پیشانی را  نیز با این روش  می توانید به راحتی صاف نمود.

 

پس از آن  شما می توانید با این تزریق خطوط کنار چشم ها را هم نیز برفع کنید. که این خطوط با تزریق بوتاکس به راحتی  قابل برطرف شدن است. اگر تزریق بوتاکس تهران  در نواحی صورت  به درستی انجام گیرد فرد از این راه کاملا راضی خواهد بود.

 

تزریق بوتاکس تهران در قسمت  پیشانی، خط اخم و کنار چشم اگر  به درستی انجام شود عوارضی برای فرد به وجود نمی آورد و ازنتیجه این تزریق رضایت خواهید داشت .

معمولا تزریق بوتاکس تهران در قسمت های مانند خطوط زیر چشم، اطراف لب، خط خنده و گوشه های لب قابل انجام است ولی باید به میزان خیلی کم وتوسط پزشک این تزریق انجام گیرد چون احتمال دارد عوارضاتی برای فرد داشته باشد.

 

نحوه تزریق بوتاکس تهران چگونه انجام میگیرد؟

تزریق بوتاکس  تهران روش آسانی است و پزشک به راحتی این تزریق را انجام می دهد درابتدا پزشک برای بی حس کردن محل تزریق ازداروهای موضعی بی حسی استفاده می کند اگرخود بیمار درخواست کند بیهوشی عمومی انجام میشود. پس ازبی حسی به ماهیچه های دارای چین و چروک و یا ناحیه  اخم ها بوتاکس تزریق خواهد شد . این نوع تزریق درمان خیلی سریع انجام میگیرد.

 

تزریق بوتاکس تهران برای چه افرادی مناسب نیست ؟

-زنان حامله و شیرده نمی توانند تزریق بوتاکس انجام دهند.

-افرادی که به این دارو حساسیت دارند

– بهتر است افرادی که داروهای قلبی استفاده می کنند  تزریق بوتاکس تهران را انجام ندهند.

– افرادی که پوست  ضخیم یا چین و چروک عمیق دارند تزریق بوتاکس  برای آنها مناسب نیست .

– افرادی  که بیماری های اعاب و روان دارند .

بوتاکس تهران مناسب برای چه سنی مناسب است ؟

 

افرادی که بالای ۲۰ سال سن دارند میتوانند بوتاکس تهران را انجام دهند وهمه افراد می توانند ازاین تزریق استفاده کنند. تاثیرتزریق بوتاکس نیزدرافراد مختلف مانند هم است. البته گروهی از افراد به این دارو مقاوم هستند و این دارو بر آنها تاثیری ندارد وتزریق این دارو با سن وجنس  افراد ارتباطی ندارد.

نکاتی‌ پس از تزریق بوتاکس تهران باید رعایت شود؟

 

به مدت چهار ساعت بعد از تزریق بوتاکس تهران دراز نکشید.

پس از تزریق بوتاکس روی محل تزریق را ماساژندهید.

حتما به مدت چند ساعت از کیسهٔ یخ روی محل‌های تزریق بوتاکس تهران استفاده کنید.

پس از تزریق عضلاتی که داروتزریق  شده است  را منقبض کنید.

عوارض تزریق بوتاکس

 

انجام تزریق بوتاکس  در اکثرموارد به جز ضعف عضلات ناحیه محل تزریق، عوارض خاصی دیده نشده است. در صورتی که تزریق بوتاکس تهران توسط پزشک با تجربه و متخصص انجام گیرد، هیچ گونه عارضه و خطری برای شما به همراه نخواهد داشت.اما گروهی از افراد نمی توانند این تزریق را انجام دهند مانند افرادی که بیماری های عصبی و عضلانی دارند .زنان باردار و شیرده نباید از آمپول بوتاکس استفاده کنند.

 

 

در بعضی مواقع مشاهده شده است که  تزریق بوتاکس تهران باعث کاهش سردردهای میگرنی در بسیاری از افراد شده است اما برخی اوقات ممکن است سردرد به شکل موقت برای چند روز اتفاق افتد و یا علایمی مانند حساسیت  ایجاد شود که آن هم موقتی و گذرا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *