جوانسازی دور چشم

Posted on

جوانسازی دور چشم با تزریق ژل و چربی

جوانسازی دور چشم امروزه مورد توجه زنان و مردان زیادی قرار گرفته است ، ممکن است به دلایل مختلفی در زیر چشم خطوط درشت و یا ریزی ظاهر شود، می توان با تزریق چربی این خطوط را از بین برد.

برخی از افراد مشکل گودی و سیاهی دور چشم را دارند و بروز این مشکل می تواند ژنتیکی به علت شکل ساختارهای استخوانی و رنگدانه های پوستی باشد یا علت بالا رفتن سن و استفاده از  دخانیات را داشته باشد این امر باعث کاهش زیبایی چهره شده است که با تزریق چربی می توان مشکل گودی و چین و چروک صورت را به شکل کامل از بین برد و ظاهر زیبایی را در این ناحیه از صورت ایجاد کرد .

جوانسازی دور چشم  با تزریق چربی در زیر چشم چگونه انجام میشود ؟

قرار گرفتن در مقابل نور خورشید چون باعث تولید ملانین در پوست میشود و در نهایت موجب بروز خطوط تیره زیر چشم میشود ، به همین دلیل توصیه می شود که مستقیما در مقابل نور خورشید قرار نگیرید یا حتما کرم های ضد آفتاب مصرف شود.

در خصوص زمینه پزشکی روش های مختلی برای برطرف کردن چین و چروک ، سیاهی و گودی زیر چشم مطرح شده، بهترین انتخاب برای رفع این مشکل تزریق چربی می باشد چون چربی استفاده شده از بدن خود فرد گرفته میشود و طبیعی است  و هیچگونه عارضه ای را بوجود نمی آورد .

خطوط تیره و گوی زیر چشم می تواند دلیل های مختلفی داشته باشد همچون مشکلات تغذیه ای، اختلالات کبدی و کلیه ، بالا رفتن سن ، مصرف دخانیات، کم آبی بدن ، خستگی مفرط ، اضطراف و کمبود ویتامین های بدن  . برای اینکه بتوان روش درمانی درستی را انتخاب نمود تا نتایج خوبی به دست آید باید پیش از درمان علت بروز این عارضه شناسایی شود .

جوانسازی دور چشم  گودی زیر چشم با تزریق چربی چطوردرمان میشود ؟

برای درمان کبودی، گودی و چین و چروک چشم استفاده از تزریق چربی بعنوان یک پر کننده طبیعی گزینه بسیار خوبی است.

برای درمان کبودی و گودی زیر چشم از نواحی مثل شکم، باسن و ران چربی مورد نیاز گرفته می شود و پس از پاکسازی در زیر چشم با دقت زیادی تزریق انجام می شود.

تفاوت جوانسازی دور چشم  با تزریق چربی با تزریق ژل

تزریق ژل یکی از انواع پر کننده های زیبایی مصنوعی است که برای از بین بردن  چین و چروک صورت مورد استفاده قرار می گیرد ولی چربی از نوع طبیعی آن است که مورد استفاده قرار می گیرد و احتمال ایجاد مشکل پس از این تزریق بسیار کم می باشد .

جوانسازی دور چشم با تزریق ژل

PRP میتواند با چربى مخلوط شده و همزمان به ناحیه مورد نظر تزریق میشود این راه تاثیرات زیادی بر زیبایی پوست و مو میگذارد. غالبا تزریق چربى در زیر چشم  نسبت به نواحى دیگر پوست ماندگاری بیشتری دارد و تا ۵ سال بعد از جوانسازی دور چشم با تزریق ژل اثرات آن در صورت باقی خواهند ماند .

به خاطر داشته باشید :

این روش را می توانیم برای از بین بردن گودی پشت پلک هم استفاده کرد. در افرادی که چشمانی فرو رفته و گودی دارند تزریق ژل روش خوبی برای درمان قطعی این عارضه ها  در این افراد میباشد. البته کسانی به دلیل عمل پلک پایین با کشیدگی این ناحیه رو به رو  شده اند و شبها چشمان آنها نیمه باز است که با استفاده از تزریق ژل به زیر چشم میتوانند مشکل خود را حل کنند.

این را هم ذکر کنیم که تزریق ژل در زیر چشم باید توسط متخصص پوست باتجربه ای انجام گیرد، زیرا در اثر تزریق نادرست ژل یا بی کیفیت بودن آن، موجب بروز ناهموارى یا ایجاد پف به صورت دائم در صورت این افراد خواهد شد.

چگونگی تزریق ژل اطراف چشم

برای جوانسازی دور چشم با استفاده از  تزریق ژل , کاهش گودی زیر چشم می توانید از برخی روش های زیبایی موثر کمک گرفته شود.این روزها  تزریق ژل و چربی از راه های خوب برای پرکردن گودی و رفع سیاهی اطراف چشم به حساب می آید و می تواند سبب جوانسازی و رفع چروک و تیرگی دور چشم گردد.

گودی زیر چشم از رمشکلات رایج بسیاری از بیماران و مراجعین به کلینیک های زیبایی و پوست و مو می باشد. گودی زیر چشم در سنین مختلف هم در جوانی رخ میدهدو هم در سنین پیری ، برخی علل ارثی یا بیماری های مختلف در این زمینه موثر هستند.

تزریق ژل اطراف چشم برای جوانسازی دور چشم

ممکن است زیبایی شما به هر دلیلی تحت تاثیر قرار گیرد  و غالبا چهره شما را ناراحت و غمگین نشان میدهند.در اثر افزایش سن پلک‌های زیرین و گونه‌ ما کم کم گود شده که این امر موجب تغییر چهره و از زیبایی آنها کم میشود.

به این قسمت های گود شده ناودان اشکی گفته میشود که غالبا به علت منعکس شدن نور، نسبت به پوست اطراف تیره تر هستند. متاسفانه بذخی  در جوانی دچار گودی ناودان اشکی و تیرگی دور چشمان می شوند. که در صورت بی حرکتی، اضطراب ، بیماری مزمن، مواد مخدر و اختلالات خواب این حالتشدیدتر خواهد شد.

جوانسازی دور چشم با تزریق ژل

عمل تزریق ژل فقط برای قسمتی از صورت مثل زیر چشم و برای از بین بردن خط های موجود در ناودان اشکی به کار برده میشود.

جوانسازی دور چشم با استفاده از تزریق برای رفع  تیرگی اطراف چشم در مطبها یا مراکز زیبایی انجام میشود که اگر با روش بلفاروپلاستی همراه باشد تماما این عمل در مراکز زیبایی ها انجام میشود.مقداری چربی از نواحی مختلف بدن مانند ران یا شکم برداشته شده  که برای ایجاد نتیجه خوب ترکیب شده به کار گرفته میشوند.

سپس پزشک به ناحیه ای خواسته شده  تزریق خواهد کرد. جوانسازی دور چشم  با تزریق زیبایی هم در کلینیک  و با استفاده از بی حسی موضعی  و هم در مرکز زیبایی به وسیله بی‌حسی عمومی انجام میگیرد.

 تاثیرات مفید کلاژن بر روی پوست و مو

افرادی که در دور چشم خود چروک زیادی را دارند مى توانند در کنار تزریق ژل ، از روش پی آر پی و لیزر فرکشنال برای جوانسازی دور چشم  کمک بگیرند زیرا  پی آر پی علاوه بر  زیباسازی و از بین بردن چروک، می تواند سیاهی اطراف چشم را از بین ببرد.

این روش راه خوبی برای از بین بردن چین و چروک ،گودی و خطوط و تیرگی زیر چشم به کار گرفته میشود. پی آر پی در افزایش رشد مژه و ابرو نیز تاثیر گذار است و میتواند بهترین گزینه برای علاقه مندان به زیبایی پوست صورت باشد . پزشکان بعد از خون گیری از بیمار درپی آر پی از آن پلاکت غنى شده خارج میسازند.

قبل از انجام این عمل زیبایی در آزمایشگاه غلظت پلاکت بررسی میشود که اصولا باید ۳ برابر غلظت پلاکت خون طبیعی بدن باشد در نهایت پى آرپى به زیرچشم تزریق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *