جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

Posted on

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : انتخاب جراح بینی تهران از مسائل مهمی  است که باید قبل جراحی بینی درمورد آن تحقیقات لازم را انجام داد. جراح بینی تهران  قادر است مشکلاتی مانند  قوز بینی، افتادگی نوک بینی و انحراف تیغه بینی و غیره را حل کند.

جراح بینی تهران در هنگام انجام جراحی زیبایی باید با  حفظ عملکرد طبیعی بینی و حفظ تناسب بینی با دیگر اجزای صورت نواقص بینی را برطرف کند تا در نهایت بینی و چهره زیبایی را برای فرد ایجاد نماید.

در انتخاب جراح بینی تهران باید بسیار دقت و دقت کرد چرا که در صورتی که متقاضی از نتیجه جراحی راضی نباشد ،تا یک سال بعد نمی تواند جراحی ثانویه بینی انجام دهد.

انتخاب جراح بینی تهران هم مانند دیگر  انتخاب زندگی مشکل و سخت است چرا که شخص  هزینه های زیادی برای انتخاب پیش رو دارد و همچنین حساس بودن جراحی  بینی این انتخاب را برای فرد مشکل میسازد.

 

مراحل انتخاب جراح بینی تهران

برای انتخاب جراح بینی تهران یا شهرهای دیگر کشور باید تحقیقات و بررسی های مورد نیاز را انجام داده  تا نتایج مطلوب به دست آمده این تحقیقات میتواند شامل موارد زیر می باشد:

  • در سایت های اینترنتی جستجو کرده  و در باره ی جراح بینی تهران اطلاعات لازم را بدست آورید.
  • سپس به مطب جراح بینی تهران مراجعه کنید  و بیماران حاضر جراح بینی تهران را از نزدیک ببینید ودر مورد  میزان رضایتشان از جراحی بینی و جراح بینی تهران بپرسید  و در حین  مشاوره با جراح بینی تهران نمونه کارهایش را هم ببینید.
  • با جراح بینی تهران خود  در رابطه با   توقعات  خود از جراحی زیبایی بینی صحبت کنید تا بتوانید  مشاوره  از وی دریافت کنید.
  • لیستی از  جراحان بینی تهران تهیه و در رابطه با هر کدام  از آنها جداگانه تحقیق نمایید.
  • از سایت جراحان بینی دیدن کنید و به میزان تحصیلات، تخصص، میزان سابقه، دیدگاه های جراح بینی تهران و مدارج علمی جراح بینی تهران توجه لازم کنید .
  • اطلاعات خود و دانش خود را در مورد جراحی بینی را بالا ببرید و  با دید بازتر و توقعات منطقی تری برای جراحی بینی اقدام نمایید و اطمینان پیدا کنید  که کاندیدای خوبی برای  انجام جراحی بینی هستید یا نه.
  • در نهایت با انتخاب بهترین جراح بینی تهران  ، کار خود را انجام دهید و سپس به جراح بینی تهران ، اطمینان نمایید.

 

جراحی بینی گوشتی توسط جراح بینی تهران

 

بینی گوشتی نوعی از بینی است که دارای غدد چربی زیاد و پوستی ضخیم  باشد. در این نوع بینی ها معمولا  بافت و غضروف بینی ضعیف بوده و دارای پره های باز و ضخیم  است.همچنین نوک اینگونه  بینی ها  به صورت افتاده می باشد.

 

درگذشته برای کوچک کردن  بینی غضروف بینی و بافت بینی را  می تراشیدند ولی امروزه جراحی بینی تهران  با تقویت  بافت غضروفی و استفاده از تیغه وسط بینی به علت استحکام بالایش ، برای  تقویت نوک بینی گوشتی استفاده می کند.

در نتیجه جراح بینی تهران که چنین جراحی را انجام می دهد باید تخصص و تجربه بسیار بالایی در این خصوص  داشته باشد.پس از جراحی بینی گوشتی بیمار باید دوران نقاهت و بهبودی  بیشتری را نسبت به بینی استخوانی پشت سر بگذارد تا کبودی بینی و تورم و صورت به مرور زمان  کاهش یابد.

همچنین ، نتیجه نهایی جراحی بینی گوشتی را پس از یکسال آشکار می کند  و کسانی که بینی گوشتی دارند باید از نتیجه جراحی  انتظارات واقع بینانه ای و منطقی داشته باشند.

قیمت جراحی بینی زیبایی 

قیمت جراحی بینی زیبایی 

درهزینه جراحی بینی موارد مختلفی دیت دارند مانند :دستمزد جراح بینی تهران  ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و داروهای تجویز شده هزینه های بیمارستان و پرسنل آن ، جلسات معاینه و غیره نقش دارد.

پیشنهاد  میکنیم برای جراحی زیبایی بینی هرگز به علت هزینه کمتری که جراح بینی تهران می گیرید به وی مراجعه نکنید  بلکه علاوه بر قیمت حتما و حتما در مورد مهارت و تخصص و عمل های قبلی جراح بینی تهران تحقیق کنید.

 

روش انجام عمل بینی استخوانی

جراح بینی با توجه به اینکه در دو روش باز و یا بسته صورت میگیرد جراحی بینی را انجام میدهد .برش ها با توجه به روش انتخاب شده توسط جراح بینی ایجاد شده سپس پوست را از ساختار بینی جدا کرده و تغییراتی که لازم است را روی بینی انجام میدهند .سپس با بخیه زدن برش ها و پانسمان بینی عمل جراحی بینی را پایان می دهد.

معایب معمول قابل اصلاح با عمل بینی استخوانی

از بین بردن  انحراف بینی
درمان شکستگی بینی
از بین بردن  قوز روی بینی
برطرف کردن انحرافات موجود در استخوان بینی
برطرف کردن پولیپ یا گرفتگی بینی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

بینی هایی که دارای پوست نازک و غضروف زیادی هستند  و استخوان و بافت غضروفی محکمی دارند را بینی استخوانی یا غضروفی می نامند، که در این نوع بینی نتیجه جزاحی بسیار خوب میباشد .نوع دیگر بینی های گوشتی هستند که ضخامت پوست بینی بالایی دارند و دارای غضروف ضعیف و غیر محکمی هستند و برای ایجاد نتیجه خوب باید جراح بینی خوب و با مهارت در زمینه جراحی های بینی گوشتی انتخاب کرد.

نتیجه عمل بینی استخوانی

نتیجه جراحی بینی استخوانی با تغییرات زیادی همراه است  و نوع پوست از عوامل موثراست که در نتیجه عمل جراحی موثر خواهد بود.

نتیجه عمل بینی استخوانی نسبت به جراحی بینی گوشتی دارای نتسجه بهتری میباشد به دلیل اینکه پوست بینی نازکی دارند تغییرات اعمال شده روی ساختار و بافت بینی قابل رویت است و بلافاصله پوست با خاصیت ارتجاعی که دارد به پوست در لایه زیر میچسبد و فرم بینی برای فرد قابل رویت خواهد بود.

 

افراد مناسب جراحی بینی

کسانی  که بینی نامتقارن دارند به طور مثال قوز بینی دارند  و یا کسانی که در بینی شان انحراف دارند که باعث به هم خوردن زیبایی و تناسب صورتشان شده است.

کسانی که دارای  بینی گوشتی هستند و نوک بینی آن ها بسیار بزرگ و پهن است و همچنین کسانی که به هر علتی در اثر وارد شدن ضربه به بینی شان ،بینی شان کج شده است نیز متقاضی  مناسبی جهت جراحی بینی به حساب می آیند.زیرا  مشکلات عنوان شده   سبب از دست دادن اعتماد به نفسشان می شود وموجب کاهش  کیفیت زندگی آن ها می شود.

 

شرایط لازم جهت جراحی بینی

شرایط لازم جهت جراحی بینی

 

داشتن سلامت  روحی و جسمی

هنگامی که که فرد از سلامتی کامل برخوردار باشد  .دوره ی نقاهت  جراحی بینی وی کوتاه تر می شود و عوارض کمتری نیز برایش به دنبال دارد .

سن مناسب برای جراحی بینی

هر زمان که رشد بینی وی کامل شد می تواند اقدام به  عمل جراحی بینی را انجام دهد وحتما باید  فرد برای جراحی  بینی  به سن مناسبی رسیده باشد .در پسران از ۱۵ تا ۱۷ سالگی و در دختران از ۱۴ تا ۱۶ سالگی بینی به رشد کامل خود میرسد .

افراد پا به سن گذاشته   در صورتی که شرایط جسمی خوبی داشته باشند می توانند عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهند .

وضعیت مالی مناسب

کسی که قصد جراحی زیبایی بینی را دارد قبل از هر چیز باید توان مالی خود را چک کنند.

شرایط مناسب بینی

از نکات مهمی که در نتیجه ی جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار میباشد ، جنس پوست بینی میباشد . در نتیجه  افرادی که پوست بینی آن ها نازک تر است نسبت به افرادی که پوست بینیشان ضخیم تر است ،متقاضی  مناسب تری برای جراحی بینی می بباشند و نتیجه عمل این افراد نیز با رضایتی کامل میباشد.

 

جراحی بینی در کرج

جراح بینی در کرج: دو علت مهم و عمده برای انجام جراحی بینی معمولاوجود دارد.یکی از آنها بون جنبه سلامتی و کسانی این عمل را انجام می دهند که دارای ایرادات و مشکلات حاد تنفسی باشند ودیگری برای زیبایی ساختن و برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی انجام میشود ولی در هر دو گزینه ی بالا باید بیماران مواردی مانند انتخاب جراح بینی در کرج،کلینیکی که در آن باید جراحی شوند و آزمایش های قبل و بعد جراحی و همچنین مراقبت های قبل و پس از جراحی  را در  نظر داشته باشند .

همچنین به نوع بینی خود توجه کنند و با توجه به نوع بینی خود که استخوانی و گوشتی است نتیجه واقع بینانه از نتیجه جراحی خود داشته باشند تا  نتیجه عمل برایشان رضایت ببخش باشد و پشیمانی به دست نیاد  و مجبور نباشند برای جراحی ترمیمی اقدام کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *