جراحی چال گونه در تهران

Posted on

جراحی چال گونه در تهران

جراحی چال گونه در تهران از جراحی های پر طرفدار در ایران است امروزه فقط کافی است چند دقیقه در مطب دکترهای زیبایی از هوش بروید و بعد با چالی روی لپ از به هوش آیید. زمان جراحی چال گونه در تهران حدود۲۰دقیقه زمان میبرد.

ابزار نمونه‌برداری در محل گونه وارد بافت گونه میشود و با حرکت چرخشی، مقداری از بافت چربی و عضله گونه را میتراشد. یک سوراخ کم‌عمق در زیرپوست به وجود می آورد سپس این بخش برداشته‌شده از داخل پوست گونه (عضله) از یک سمت شکاف بسته و با گذشت زمان  هم جای زخم برطرف خواهد شد.

هزینه جراحی چال گونه در تهران

هزینه جراحی چال گونه در تهران مانند دیگر عمل‌های زیبایی دیگر به دستمزد جراح و کلینیکی یا بیمارستانی که در آن عمل انجام می‌شود بستگی دارد؛

ولی به‌طور میانگین ایجاد دو چال روی صورت از ٣ تا ۵میلیون تومان متغییر است. حالا اگر این هزینه برای شخصی زیاد باشد و توانایی پرداخت آن را نداشته باشد چه میشود. جواب دکتر برای این سوال هم روشن است: «خب می‌تونید با نصف هزینه یک چال داشته باشید. تازه خیلی‌ها فکر می‌کنند اینطوری بهتره زیرا طبیعی‌تر به نظر میاد و کسی فکر نمی‌کنند که جراحی شده است.

جراحی چال گونه در تهران

شاید تعداد جراحی های زیبایی در ایران زیاد باشد اما نسبت آن به تعداد جمعیت کشور زیاد نیست و در کشورهای مختلف آمریکایی، اروپایی و آسیایی در زمینه جراحی های تهاجمی و غیرتهاجمی پیشتازند.

گزارش سالانه انجمن بین المللی جراحی پلاستیک (ISAPS) که ژوئن ۲۰۱۷ (خرداد ۱۳۹۶) انتشار یافت، نشان می دهد که کشورهای آمریکا، برزیل، ژاپن، ایتالیا و مکزیک در رتبه های اول تا پنجم انجام جراحی های زیبایی تهاجمی و کم تهاجمی سال ۲۰۱۶ قرار داشته اند و ۴۱٫۱ درصد از کل جراحی های پلاستیک جهان را به خود اختصاص داده بودند.

روسیه، هند، ترکیه، آلمان و فرانسه در رتبه های ششم تا دهم و در ایران نیز در رتبه بیستم جدول جراحی های زیبایی قرار گرفته است .

از جراحی های دیگر عبارتند از :

جراحی زیبایی گوش و عوارض آن / اتوپلاستی
جراحی فک / هزینه جراحی فک / عوارض
زیبایی بینی بدون انجام جراحی
جراحی پلک و دلیل شایع آن / انواع روش های درمان افتادگی پلک / تمرینات خانگی درمان افتادگی پلک
تغییر رنگ چشم با جراحی زیبایی

هزینه جراحی چال گونه در تهران

هزینه جراحی چال گونه در تهران مانند جراحی های زیبایی دیگر برای هر فرد متفاوت است ،قبل از انجام جراحی حتما باید با پزشک مشاوره کرده باشید،این ها دیالوگ های مشترک کلینیک ها و مطب های زیبایی برای قیمت گذاری روی انواع عمل های زیبایی میباشد؛ هزینه هایی که البته بسته به انتخاب محل کلینیک، روش مورد استفاده فرق دارد.

به طور متوسط نرخ برخی از جراحی ها در کلینیک های سطح شهر تهران به این شرح میباشد:

  • هزینه جراحی چال گونه در تهران : یکی از کلینیک های معروف تهران به ما قیمت چال یک لپ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان و چال گونه هر دو طرف ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان معین کرد . ( ۲۶ شهریور ۹۷ )
  • هزینه بوتاکس: حدودا ۱۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان متغییر است.
  • هزینه عمل بینی (رینوپلاستی): چهار تا هشت میلیون تومان است.
  • عمل زیبایی برای دو گوش (اتوپلاستی): یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
  • روش های گوناگونی برای انجام جراحی زیبایی گوش وجود دارد. برش در ناحیه پشت گوشی و دستیابی به غضروف گوش اما در همه آن ها مشترک میباشد. بریدگی پوست اضافه، حذف و درآوردن غضروف اضافی و تغییر شکل دادن آن از تکنیک های عمل گوش میباشد.

جراحی چال گونه در تهران  یا جراحی چال گونه زیبایی

سال ٩١ روزنامه گاردین بریتانیا با انتشار گزارشی عنوان کرد که جراحی چال گونه در تهران بالا‌ترین آمار جهانی را دارد. در آن گزارش با اشاره به این‌که سن برخی از جراحی های زیبایی گاه به ١۴‌سال می‌رسد، ‌نوشته شده بود که ایرانی‌هایی که جراحی های زیبایی از جمله جراحی چال گونه در تهران می‌کنند و «صورت‌های عروسکی»را برای خود به وجود می آورند، بیشتر می‌خواهند خود را شبیه هنرپیشه‌های هالیوودی یا مجریان مشهور برنامه‌های ماهواره‌ای کنند.

جراحی چال گونه در تهران

به گزارش یک زن ایرانی که جراحی بینی انجام داده بود نوشته بود که زنان ایرانی به علت این‌که حجاب دارند همه هنرشان را به جای پوست و مو روی صورت‌ خودشان خرج می‌کنند، چون مو و بدن آنها با حجاب قابل مشاهده نیست؛ به همین منظور، آمار مراجعه به کلینیک‌های زیبایی برای جراحی‌های صورت ازجمله بینی بسیار گران است .

پژوهشگران عوامل متعددی را برای محبوب شدن جراحی های زیبایی برشمرده‌اند که برخی از مهمترین این عوامل عبارتند از:

پیشرفت پزشکی

پیشرفت در زمینه پزشکی باعث شده تا جراحان بتوانند شیوه‌‌های نوین جراحی زیبایی را که کمتر تهاجمی بودند، جایگزین جراحی‌های باز سنتی کنند. راه ها و روش های جدید عمل‌های زیبایی علاوه بر هزینه کمتر و تسریع در روند بهبودی، شدت عوارض جانبی روش‌های سنتی را نیز نداشتند، در نتیجه با کاهش ترس و اضطراب از جراحی زیبایی، استقبال از آن نیز بالا رفت.

رسانه‌‌های جمعی

پوشش رسانه ‌‌ای جراحی زیبایی توسط برنامه‌‌های تلویزیونی و مجلات با وعده افزایش جذابیت و معرفی آخرین تحولات در مورد عمل‌های زیبایی، سبب افزایش آگاهی عمومی در ارتباط با این نوع از جراحی و نحوه دسترسی به آنها شده است .

همچنین تأکید بیش از حد بر زیبایی ظاهری توسط رسانه‌ها و تبلیغ معیارهای زیبایی آرمانی که از طریق روش‌های طبیعی قابل دستیابی نبوده است، باعث شده تا عموم جامعه برای تطبیق خود با این معیارها بیشتر به جراحی زیبایی تمایل پیدا کنند.

عوامل روانشناختی

اگرچه جراحی چال گونه در تهران  در درجه اول  یکی از پدیده های پزشکی است، اما جنبه‌‌های روانشناختی آن نیز بخوبی توسط پژوهشگران مورد تحقیق و ارزیابی قرار گرفته است. با توجه به اینکه جراحی چال گونه در تهران  برای افزایش رضایت از ظاهر و احتمالاً در بسیاری از موارد، برای افزایش اعتماد به نفس انجام می‌شود.

در نتیجه می‌تواند به عنوان یک مداخله روانشناختی یا حداقل یک روش جراحی با پیامدهای روانشناختی شناخته شود. عزت نفس را میزان ادراک مثبت از مشخصه ها و خصوصیات موجود در خودپنداره خویشتن تعریف نموده اند.

هر چه مجموعه برداشت‌های فرد در مورد این ویژگی‌ها و مشخصه ها  بهتر و رو به مثبت باشد، عزت نفس او نیز بالاتر خواهد بود.یافته ‌های پژوهشی حاکی از آن میباشد که متقاضیان جراحی زیبایی در مقایسه با جمعیت عادی، دارای اعتماد به نفس بالایی هستند.

همچنین پژوهشگران معتقدند بخش عمده‌‌ای از عزت نفس متقاضیان عمل‌های جراحی زیبایی بوابسته به ظاهر آنها میباشد. در واقع نارضایتی از بدن که یکی از ابعاد تصویر بدنی میباشد، از عوامل مهم انگیزه‌های انجام عمل‌های جراحی زیبایی بویژه در زنان عنوان شده است. بررسی ها نشان داده ‌اند که زنان در مقایسه با مردان سطح بالاتری از نگرانی های تصویر بدنی خود را دارند . تصویر بدنی همان تصویر ذهنی است که فرد از بدن خود به عنوان یک کل می‌سازد.

همچنین تحقیقات و مطالعات نشان داده‌‌اند که آن دسته از افرادی که عزت‌نفس آنان بشدت وابسته به ظاهرشان میباشد و همچنین سطوح بالایی از نارضایتی از بدن را گزارش می‌دهند، به احتمال بیشتری تمایل به عمل‌های جراحی زیبایی از جمله جراحی چال گونه در تهران از خود نشان داده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *