جراحی پلک زیبایی در تهران

Posted on

جراحی پلک زیبایی در تهران

جراحی پلک زیبایی در تهران یا بلفاروپلاستی ،برای رفع افتادگی و پف زیر چشم استفاده میشود که باعث میشود افتادگی و خمودگی چشمها و چهره رفع شوند. جراحی در پلک بالا ،باعث برطرف شدن افتادگی و پف میشود و درپلک پایین باعث رفع پف پلک پایین می شود.

بلفاروپلاستی با جراحی زیبایی پلک در تهران

جراحی پلک میتواند در یک مرحله یا بر روی پلک بالا یا بر روی پلک پایین انجام شود و یا اینکه همزمان هم پلکهای بالا و هم پایین در یک مرحله می توانند اصلاح شوند . در حین عمل پلک ، چربی و پوست اضافه برداشته میشود و در نتیجه صورتی شاداب تر پیدا خواهید کرد.

جراحی زیبایی پلک در تهران

بلفاروپلاستی  یا جراحی زیبایی پلک یک روش جراحی است که هیچ نوع  ضرورت پزشکی ندارد  و صرفا برای بهبود زیبایی انجام می‌شود. جراحی پلک زیبایی در تهران برای کم کردن پف ناخوشایند زیر چشم‌ها و پلک‌های افتاده انجام می‌‌گیرد. جراحی زیبایی پلک در تهران برای برگرداندن گذر زمان و برطرف کردن تاثیرات بالا رفتن سن و ایجاد کردن ظاهری جوان‌تر و پرانرژی‌تر به وجود آمده است.

همانطور که به سن ما اضافه میشود ، کیسه‌های چربی زیر چشم برجسته‌تر می‌شوند، عضلات تضعیف می‌گردند و پوست پلک‌ها کشیده می‌شوند.این عوامل ممکن است باعث کاهش زیبایی ظاهر صورت شده و ظاهر شما را پیرتر و خسته‌تر نشان دهد.

محل برش جراحی زیبایی پلک در تهران

در پلک فوقانی در چین پلک بالا و در پلک تحتانی در روی پوست ،کاملا نزدیک محل رویش مژه های پلک پایین می باشد.این برش ها بعد از جراحی پلک زیبایی در تهران محو خواهند شد.

نحوه انجام عمل جراحی پلک زیبایی در تهران

جراحی پلک زیبایی در تهران به صورت شرپایی و تحت بی حسی طی ۳۰ تا ۹۰ دقیقه قابل انجام میباشد .

جراحی پلک کاربردی

بلفاروپلاستی کاربردی، برای بهتر شدن بینایی بیمارانی میباشد که بینایی آنها توسط افتادگی پوست پلک فوقانی دچار مشکل شده و به عنوان یک عمل پزشکی درمانی انجام میشود.

مشکل دیگری که توسط این جراحی از بین خواهد رفت، دشواری گذاشتن لنزهای تماسی یا عینک به علت بادکردگی پلک بالایی یا پایینی، می‌باشد. مشکلات دیگر که نیاز به عمل جراحی پلک دارند شامل ناراحتی ناشی از فرسودگی ماهیچه‌هایی که برای بالا کشیدن پلک درگیر می‌شوند و ناراحتی ناشی از بی‌حسی پوست اضافه در زمان حرکت دادن چشم.

ریکاوری جراحی پلک به چه شکل است ؟

استراحت پس از جراحی پلک خوب در تهران بین ۷ تا ۱۰ میباشد . ورم و کبودی پس از عمل معمولا وجود دارد کمی تاری دید اوایل طبیعی است . بخیه ها بین ۳-۵ روز بعد کشیده خواهند شد ، بعد از یک هفته makeup بلا مانع میباشد.

مزایای جراحی پلک خوب در تهران

جراحی پلک زیبایی در تهران علاوم و نشانه های افزایش سن را که در چشم بروز می‌کند، از بین میبرد؛ که شامل :

افتادگی پوست پلک
پف کردگی یا کیسه‌های بالا یا پایین چشم
افتادگی پوست پلک انحنای پلک را برهم خواهد زد
افتادگی پلک در برابر میدان دید
انباشتگی زیاد چربی در پلک
پوست اضافی و چروک ظریف پلک پایین
اگر هر یک از علائم بالا در چشم شما ظاهر شد، شاید بلفاروپلاستی برای شما مناسب بوده و اهداف جوانسازی پلاستیک شما را برآورده سازد. برخی اوقات از تزریق بوتاکس می‌توان علاوه بر جراحی پلک خوب در تهران یا بجای آن استفاده نمود، خصوصاً برای نرم کردن خطوط پنجه کلاغی چشم.

کاندیدهای جراحی پلک خوب در تهران

طبق مرکز مراقبت های بهداشتی استنفورد کاندیدای خوب برای جراحی پلک خوب در تهران  افرادی هستند که :

از لحاظ جسمانی سالم باشند
از لحاظ روانی با ثبات باشند
در انتظارات خود واقع بین باشند
۳۵ ساله یا بیشتر داشته باشند

با این حال جراحی افتادگی پلک خوب در تهران برای همه روش خوبی نیست  متقاضی ایده‌آل این جراحی باید بداند که در جراحی پلک صرفاً پف زیر چشم برداشته می‌شود، پلک پف‌آلود بالایی اصلاح می‌گردد و قدرت بینایی کاهش یافته ناشی از وجود چربی و پوست اضافی در پلک و در نتیجه مسدود شدن میدان بینایی به صورت طبیعی برمیگردد. متاسفانه ابتلا به بعضی بیماری‌ها و عارضه‌های چشمی خاص مانع انجام جراحی پلک می‌شود.

پف آلود بودن پلک بالایی: این جراحی افتادگی پلک چشم ، حالت پف‌ چشم و کیسه‌های زیر چشم را اصلاح میکند.
• چشم‌های خسته: جراحی زیبایی پلک چشم ویژگی‌هایی را از بین می‌برد که چهره فرد را سن بالا تر و خسته نشان میدهد .
پوست اضافی پلک بالایی: جراح متخصص پوست را سفت می‌کند و قسمت اضافه را از بین میبرد.
سن ۱۸ سال به بالا: بیشتر متقاضیان این جراحی بیش از ۳۵ سال سن دارند،ولی اگر پف‌آلودگی یا افتادگی پلک در خانواده‌ای رایج باشد، می‌توان جراحی درمان پف چشم را در سنین پایین‌تر هم انجام داد.
سلامت روانی و جسمانی مناسب: اگرچه جراحی پلک جراحی بزرگی نیست، با این حال همانند هر عمل دیگری با عوارض بالقوه‌ای همراه است که بهتر است بیمار با آگاهی کامل آن را انجام دهد .

رژیم غذایی بعد ازجراحی پلک خوب در تهران

  • برای ۲۴ ساعت  بعد از جراحی پلک خوب در تهران ، توصیه غذایی رژیم مایعات میباشد. در روز دوم می‌توانید از غذاهای نرم که راحت جویده می‌شوند استفاده کنید.
  • برای چند هفته بعد از جراحی ، رژیم غذایی باید شامل غذاهای  مغذی و سالم  باشد که به روند بهبودی کمک می‌کند. این غذاها شامل سبزیجات سبز و میوه‌های خام می‌باشند.
  • سه هفته بعد از جراحی پلک خوب در تهران ، به ویژه در دوره مصرف داروی داروها الکل استفاده نکنید. مصرف الکل می‌تواند باعث خونریزی غیر ضروری شود.
  • پس از جراحی پلک خوب در تهران از سیگار کشیدن دوری کنید. نیکوتین درون دود سیگار مانع فرآیند روند بهبودی می‌شود. در نزدیکی افراد سیگاری قرار نگیرید. حتی استنشاق دود سیگار دیگران به اندازه سیگار کشیدن مضر میباشد.

 

هزینه و قیمت جراحی پلک خوب در تهران

هزینه جراحی پلک خوب در تهران  ثابت نیست و متغییر است و به روش جراحی بستگی دارد. چنانچه قصد انجام جراحی پلک دارید، برای دریافت اطلاعات درمورد هزینه دقیق جراحی باید به دکتر متخصص مراجعه و با وی مشورت کنید .

جای زخم پس از جراحی پلک خوب در تهران

اگرچه معمولاً متخصصان  برش‌ها را در چین‌های پلک‌ها ایجاد می‌کنند تا اثری از زخم باقی نماند، ولی امکان دارد گاهی اثر زخم به جا بماند که مانند اکثر عوارض پس از جراحی پلک خوب در تهران می‌توان آن را با جراحی ترمیمی دیگری رفع نمود. از بیماران خواسته می‌شود حدود ۶ هفته از مالیدن قسمت های اطراف چشم بپرهیزند تا دچار عوارض جراحی پلک نشده و بافت جدید حساس ضربه نبیند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *