جراحی پلک در کرج

Posted on

جراحی پلک در کرج

جراحی پلک در کرج از جراحی های پرطرفدار در ایران و حتی در جهان میباشد  ،جراحی پلک جزء جراحی زیبایی می باشد که پزشکان از این نوع جراحی برای برطرف کردن مشکلات چشم استفاده میکنند و شما با انجام این جراحی می توانید ظاهری خب و جوانتری داشته باشید. جراحی پلک از جراحی هایی است که طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد .

با بالا رفتن سن در زیر چشم برخی از افراد پف ایجاد میشود در این افراد پوست پلک‌ها به مرور زمان سست شده وبه مرور زمان فرد دچار پف چشم و افتادگی پلک ها میشود .

امروزه با پیشرفت علم و پزشکی شما می توانید با انجام جراحی پلک در کرج مشکلاتی همچون چروک های زیر چشم ، پف چشم و افتادگی پلک‌های خود را با این روش رفع نمائید، کلیه این مشکلات با جراحی پلک در کرج  قابل‌درمان امیباشد.بعضی وقت ها در برخی افراد افتادگی پلک به حدی خواهد رسید که دید شخص مورد نظر تا اندازه ی زیادی محدود خواهد شد.شما می توانید با جراحی پلک به دید قبلی خود باز گردید .

کاندیدای جراحی پلک ؟

افرادی که پوست اضافی در ناحیه چین طبیعی پلک بالا و در ناحیه زیر ابرو داشته باشند می توانید جراحی پلک در کرج را انجام دهند .همچنین اگر پوستی  سستی و شل از پلکتان آویزان است فرد گزینه مناسبی برای جراحی پلک میباشد .

افتادگی پلک پایینی ،اصلاح نازیبایی های پلک نیز با این روش جراحی به آسانی قابل برطرف شدن میباشد .

علائم پیری پلک برای انجام جراحی پلک در کرج

یکی از دلایلی که بتعث روی آوردن فرد به جراحی پلک در کرج میباشد علائم پیری میباشد که این علائم عبارتند از :

– پوست اضافه روی پلک افراد وجود داشته باشد.

– افتادگی پلک را هم نیز جز علائم پیری میتوان به شمار آورد .

– چین خوردگی پوست پلک نیز از علائم پیری میباشد که نیاز است فرد جراحی پلک را انجام دهد

– پوست اضافی روی پلک که موجب افتادگی پلک می شود دید فرد را کمتر خواهد کرد

با انجام جراحی پلک در کرج  افراد میتوانند بسیاری از علائمی که در بالا ذکر کردیم را برطرف کنند .

 

انواع جراحی پلک در کرج

یکی از انواع جراحی پلک در کرج جراحی های مانند بلفاروپلاستی پلک تحتانی، بلفاروپلاستی پلک فوقانی ،بلفاروپلاستی توام فوقانی و تحتانی برای فرد می باشد.

 

جراحی  پلک در کرج چگونه انجام می شود؟

جراحی پلک بالا

در جراحی پلک در کرج بعد از اینکه فرد برای جراحی آمادگی لازم را پیدا کرد  پزشک با استفاده از بی حسی موضعی ناحیه مورد نظر را بی حس می کند سپس پزشک برش های خاصی را روی چشم فرد ایجاد میکند .

بیشتر این برش ها در چین طبیعی چشم ایجاد میشود که پس ازجراحی این برش قابل تشخیص نمیباشد. با ایجاد این برش بخشی ازپوست اضافی پلک برداشته می شود که با برداشتن پوست اضافی پلک درصورتی که لازم باشد  بافت های چربی با احتیاط  از این قسمت خارج خواهند شد .

 

جراحی پلک پایین

در جراحی پلک پایین در بعضی از افراد نیازی به برش دادم پوست توسط جراح نمیباشد  اما در صورتی که لازم باشد برشی در این ناحیه ایجاد شود این خط برش درست زیرمژه ها زده خواهدشد .

در صورتی که جراحی پلک پایین بدون برش پوست انجام گیرد برای جراحی پزشک تنها از یک برش کوچکی در داخل پلک  این کار را انجام  میدهد وبدین وسیله چربی های پلک پایین خروج پیدا میکنند .

انتخاب هریک از روشهای جراحی پلک در کرج به وسیله متخصص و براساس شرایط بیمار و نوع پلک بیمار قابل انجام میباشد.

آمادگی های لازم برای انجام جراحی پلک در کرج

 • اگر از دارو هایی مانند آسپیرین، بروفن ، مفنامیک اسید از دو هفته پیش از جراحی پلک در کرج  استفاده میکنید  آن ها را قطع کنید و در صورتی که  به دارو نیاز داشته باشید فقط از استامینوفن ساده یا کودئین استفاده کنید.
 • قبل ازانجام جراحی پلک در کرج در صورتی که مصرف کننده دخانیات و الکل باشید از دو هفته قبل آن را قطع کنید.
 • اگرشما بیماری خاصی دارید و داروی خاصی استاده میکنید جراح پلک خود را قبل از جراحی مطلع سازید.
 • پزشک قبل از جراحی پلک در کرج آزمایشاتی را برای شما مینویسدکه  لازم است که قبل از جراحی پلک در کرج این آزمایشات را انجام دهید و آنها را در روز جراحی به همراه خود داشته باشید .
 • حتما شب قبل از جراحی پلک در کرج یک شام سبک میل کنید و در حدود ۶ الی ۸ ساعت ناشتا بمانید .

اقداماتی که بعد از جراحی پلک در کرج باید انجام داد ؟

چون چشم یکی از مهم ترین و حساس ترین عضوهای بدن میباشد بعد از جراحی فرد باید مراقبت های لازم را انجام دهد تا چشم دچار هیچ نوع عارضه ای نشود و از نتیجه جراحی کاملا راضی باشد.

درچند روز ابتدایی بعد از جراحی  شما باید استراحت کامل داشته باشید و به دلیل استفاده از پماد و پدهای مخصوص که پزشک تجویز نموده است بهبود پیدا کنید .

 • در روزهای ابتدایی  بعد از جراحی پلک در کرج بهتر است هرنوع کاری که باعث میشود چشم ها خشک شود، ممنوع  می باشد مانند مطالعه، تماشای مانیتور و …
 • در  چند هفته ی پس از جراحی پلک در کرج  از عینک آفتابی تیره استفاده نمائید تا در برابر باد و نور خورشید محافظت شوید .
 • تا مدتی بعد از جراحی پلک در کرج شما نمی توانید ورزش کنید  ویا خیلی  خم و راست شوید واز بلند کردن اجسام سنگین بعد از جراحی تا مدتی بپرهیزید.
 • بعد از جراحی پلک در کرج  به کشیدن بخیه نیازی نمیباشد زیرا در این نوع جراحی از بخیه های قابل جذب استفاده می شود.
 • بعد ازجراحی  پلک در کرج از کمپرس یخ  استفاده نمائید و تا یک روز این کار را ادامه دهید تا تورم را کاهش دهید .
 • کبودی و تورم های اطراف چشم در هر فردی فرق دارد و معمولا  بعد از دو تا سه هفته اول رفع می شود.

آیا جراحی پلک دائمی میباشد ؟

باید به این نکته دقت نمائید که روش های جراحی زیبایی که برای جوان سازی انجام می شود دائمی نیستند و با افزایش سن و به مرور زمان کم کم افتادگی و شلی پوست به حالت اولیه باز میگردد.

شما می توانید با روشهای مختلفی از جمله جراحی پلک در کرج از پیری پوست، افتادگی و شلی پوست را به تاخیر بیاندازید . یکی  از راه هایی که می توانید این  علائم پیری را به تاخیری بیاندازید دوری از اشعه های مضر آفتاب و دود سیگارمی باشد و همچنین می توانید با کمک لیزرهای غیر تهاجمی، روند افتادگی پوست را به عقب بیاندازید .

انتخاب جراح  خوب جراحی پلک در کرج چگونه انجام میشود ؟

جراحی چشم جزء جراحی های  بسیار ظریفو حساسی است بنابراین  قبل از هر اقدامی برای جراحی بهتر است  بهترین متخصص  را انتخاب نمائید که در این زمینه تجربه و دانش کافی را داشته باشد .زیرا اگر جراح مهارت وتجربه کافی را در خصوص جراحی پلک داشته باشد با اطمینان کامل و بدون هیچ نگرانی می توانید جراحی پلک در کرج  را انجام داده و از نتیجه جراحی رضایت کامل را داشته باشید.

هزینه جراحی پلک در کرج چقدر میباشد ؟

هزینه جراحی پلک در کرج به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و قیمت جراحی بیشتر به مهارت و تجربه  جراح ودستمزد وی بسته است البته به این موضوع دقت داشته باشید که هزینه جراحی پلک در کرج همچون دیگر جراحی‌های پلک  می باشد.

شما با انجام جراحی پلک در کرج می توانید پف پلک بالا و  پف پلک پایین ،افتادگی پلک ،عمل بالا کشیدن پلک بالایی و  پف زیر چشم را رفع نمائید  اما هر یک از این جراحی ها هریک قیمت های متفاوتی را د پی خواهند داشت .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *