جراحی پلک تهران

Posted on

جراحی پلک تهران

جراحی پلک  تهران از جراحی های زیبایی پرطرفدار در میان خانم ها و آقایانی که پلک هایشان افتاده یا شل است مناسب میباشد .از جراحی پلک تهران می توان برای اصلاح افتادگی پلک وبرداشتن پوست اضافی  بر روی چشم ها استفاده نمود.

همان طور که می دانید چشم ها می توانند در سن فرد و چهره فرد تاثیر گذار باشد همچنین چشم ها و پلک ها زودتر ازدیگر  اجزای بدن علائم پیری را نشان می دهند. چشم ها مهم ترین بخش  صورت می باشند و با رفع نقایص چشم شما وانجام  جراحی پلک  تهران ، اعتماد به نفس بیشتری کسب خواهید کرد.

 

جراحی پلک تهران که در اصطلاح همان بلفاروپلاستی چشم نامیده میشود جراحی است که از آن برای برداشتن پف پلک ها، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی از آن استفاده می کنید .

البته بهتر است به این نکته دقت داشته باشید که پف پلک ها همیشه به علت افزایش سن نیست و ممکن است در برخی موارد پف پلک ها نشانه ای از بیماری های متابولیکی مثل کم کاری یا پرکاری تیروئید باشد که با برطرف شدن بیماری مشخص است پف پلک نیزاز بین می رود.

نحوه جراحی پلک  تهران چگونه است؟

 

با انجام جراحی پلک تهران بخشی از پوست اضافه پلک بالا توسط پزشک برداشته می شود مشکلات افتادگی پلک  با این روش برطرف می شود.

همچنین در جراحی پلک تهران متخصص پوست اضافه در زیرچشم افراد را بر می دارد  و چربی های اضافه در این قسمت را تخلیه می کند با تخلیه چربی های اضافه درزیرچشم ،پف زیر چشم نیز  برطرف خواد شد پس شما می توانید  با انجام جراحی پلک  تهران چشمانی شاداب و با طروات داشته باشید .

 

در جراحی پلک تهران پس از بیهوشی پزشک برشی را بر روی خط پلک ودر قسمت  رویش مژه‌های فرد ایجاد می کند. پس از برش پزشک می تواند  پوست اضافه درقسمت بالای چشم را ببیند و در این زمان متخصص شروع به تخلیه چربی‌های اضافه دراین قسمت می کند  با تخلیه چربی پوست اضافه در زیر چشم  مشخص می شود .

حال جراح می تواند پوست اضافه در این قسمت را به راحتی بر دارد بعد از برداشتن پوست اضافه پزشک بخیه‌های ریزی در ناحیه ی عمل کرده میزند به گونه ای که اثری ازبخیه دیده نمی شود دربیشتر موارد بعد از عمل جای بخیه  باقی نمی‌ماند. در بعضی افراد فقط لازم است چربی پف زیرچشم برطرف شود و نیازی نیست پوست اضافه را در این قسمت  بردارید.

 

بیمار تا چند روز اول بعد از جراحی پلک در تهران ممکن است کمی تاری دید  داشته باشد که به مرور زمان این مشکل برطرف می شودوبا گذشت زمان  بهبودی کامل برای فرد ایجاد میشود بهتر است در روزهای ابتدایی حتما از کمپرس سرد و قطره‌های اشک مصنوعی استفاده کنید.

اقدامات قبل ازجراحی پلک تهران

 

اگر میخواهید جراحی پلک تهران را انجام دهید فرد باید دو هفته قبل ازانجام  جراحی پلک تهران ازمصرف  دارو هایی مانند آسپیرین، پروفن،ایندومتاسین، مفنامیک اسید دوری کنید ودر صورتی که شما مجبور به استفاده مسکن هستید می توانید ازاستامینوفن ساده یا کودئین استفاده کنید.همچنین شخص مورد نظر در روز جراحی  باید صورتی بدون آرایش داشته باشد.

کاندیدای مناسب جراحی پلک تهران

 

افتادگی پلک با افزایش سن در افراد بیشتر می شود معمولا این افتادگی دربیشتر افراد در سنین بالای ۴۵- ۵۰ سال رخ می دهد در اکثر افراد جراحی پلک برای  افراد دارای سن ۳۵ سال یا بیشتر قابل انجام است.

البته درصورتی‌ که افتادگی  پلک و پف پلک ارثی باشد جراحی پلک تهران در سنین پایین‌تر نیز انجام می شود . همان گونه که می دانید شل شدن پوست و چربی اضافه در اطراف چشم معمولاً به دلیل بالا رفتن سن در افراد ایجاد می گردد.

هر چند برخی افراد به دلیل  ژنتیکی این مشکلات را دارا هستند  و از همان دوران جوانی با افتادگی پلک و پف زیر چشم رو به رو هستند و می توانند با انجام جراحی پلک تهران این مشکل را برطرف سازنند.

 

جراحی پلک تهران همزمان با چه جراحی میتواند انجام شود ؟

 

همزمان با جراحی پلک تهران می توانید جراحی هایی مانند بلفاروپلاستی پلک پایین، لیفت ابرو، لیفت صورت و گردن، لیفت قسمت هایی از صورت، لیپوساکشن گردن ،جوانسازی پوست جراحی‌های زیبایی دیگررا نیز می تواند انجام گیرد .

زمان مورد نیاز برای انجام  جراحی پلک تهران

 

زمان مورد نیاز برای انجام جراحی پلک تهران باتوجه به نوع پوستی فرد و مقدارپوست اضافی  درحدود یک ساعت  به طول می انجامد.در صورتی که فرد به جزعمل پلک نیاز باشد عمل دیگری نیز انجام دهد جراحی ممکن است در زمان طولانی تری انجام شود پس از اتمام جراحی افراد پس از ۵ ـ ۴ ساعت بعد از پذیرش مرخص می شوند.

 

اگر میخواهید جراحی پلک  تهران را انجام دهید  در انتخاب جراح متخصص دقت لازم را داشته باشید زیرا در این جراحی پزشک شما مستقیم با چشم و نواحی اطراف حساس چشم شما در ارتباط میباشد .

بنابراین بهتر است در انتخاب پزشک متخصص در این زمینه دقت لازم را داشته باشید  و پیش ازانجام جراحی پلک تهران تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید تا  پس ازعوارض جانبی این نوع عمل را انجام دهید.

 

اقدامات بعد از جراحی پلک درتهران

 

پس ار جراحی تا مدتی محل برش و بخیه ها را با پماد چرب کنید البته دراین جراحی نیازی به پانسمان نمیباشد.

بعد از جراحی اگر شما درد داشته باشید  یا کاهش بینایی در این مدت داشتید حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

پس از انجام جراحی  پلک در  تهران تا دو روز از کمپرس سرد استفاده نمائید در هنگام خواب  نیز چندین  بالش در زیر سرخود  قراردهید.

پس از جراحی  پلک در تهران  ممکن است شما برای مدت کوتاهی ترشحات خفیف یا حالت چسبندگی داشته باشند.که با مصرف قطره های مناسب این حالات برطرف خواهد شد .

ممکن است درچندین روز اول  جراحی پلک در تهران فرد تا مدتی  ریزش اشک ،حساسیت به نوروتغییراتی مانند تاری دید یا دوبینی داشته باشد.

بعد از جراحی پلک تهران در صورت  دیدن  قرمزی بر روی ناحیه برش ، درد یا گرما درمحل برشها حتما با پزشک خود تماس بگیرید

 

هزینه جراحی پلک تهران

 

هزینه جراحی پلک تهران به نوع روش هایی که توسط پزشک استفاده می شود بستگی دارد البته به این موضوع توجه داشته باشید که هزینه روش درمانی جراحی پلک تهران همانند دیگر سایرجراحی‌های پلک است و بیش از آن نمی شود.

 

یکی از علت های مهم انجام جراحی پلک تهران ، درمان پف پلک بالا و پلک پایین میباشد. شما می توانید افتادگی پلک  خود را به کمک یکی از این روش ها رفع خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *