تفاوت اولترازد با لیپوماتیک

Posted on

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک

برای بررسی تفاوت اولترازد با لیپوماتیک ابتدا یک تعریف کلی از هر کدام را به شما  ارائه می دهیم.

 

لیپوماتیک: یک تفاوت اولترازد با لیپوماتیک در این است که لیپوماتیک توسط لرزش پروپ دستگاه،چربی را از بدن خارج میکند .

 

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک

 

اولترازد: تفاوت اولترازد با لیپوماتیک میتواند این باشد که در اولترازد تخلیه چربی ها بوسیله امواج صوتی و حرارتی صورت خواهد گرفت.

 

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک و عملکرد دستگاه لیپوماتیک

نوعی دیگر از تفاوت اولترازد با لیپوماتیک این است که در روش لیپوماتیک ،امواج اینفراسونیک ، با نوسان ثابتی حول محور سلوهای چربی ،باعث جدا شدن چربی ها از محلی که به آن متصل شده اند میشوند  و سپس این چربی های جدا شده را بوسیله ساکشن از بدن خارج میکنند ..

 

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک و عملکرد دستگاه اولترازد

تفاوت دیگر اولترازد با لیپوماتیک  در این است که ،فشار منفی ،حباب های افزایش یابنده درداخل سلول چربی ایجاد می کند .تا حدی که سلول چربی حجم ایجاد شده را نمیتواند تحمل کند و در نهایت منفجر می شود واز این طریق  باعث از بین رفتن چربی ها می شود.

 

تفاوت دستگاه اولترازد با لیپوماتیک

اصلی ترین تفاوت اولترازد با لیپوماتیک

یک تفاوت  اولترازد با لیپوماتیک میتواند این باشد که  در روش اولترازد ،چون سلول های چربی در اثر حرارت دستگاه منفجر شده اند و آسیب دیده اند ، از این چربی های تخریب شده دیگر نمیتوان ،در اندام های دیگر  استفاده کرد.

ولی در روش لیپوماتیک چون بافت چربی تخریب نمی شود ،می توان از آن در سایر اندام های  بدن  بهره برد.و این تفاوت اولترازد با لیپوماتیک بسیار  مهم می باشد.

دیگر تفاوت اولترازد با لیپوماتیک در این است که اولترازد سرعت بالایی در از بین بردن چربی ها نسبت به لیپوماتیک دارد .

انجام شدن اولترازد سرو صدای زیادی ندارد  نسبت به لیپوماتیک ،دیگر تفاوت اولترازد با لیپوماتیک می باشد و دیگر بیمار بابت سرو صدای زیاد دستگاه اذیت نخواهد شد .

مزایای اولترازد نسبت به لیپوماتیک

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک این است که اولترازد از  روش غیر تهاجمی برای از بین بردن سلول های چربی استفاده میکند .

پس از انجام اولترازدبیمار زمان زیادی به استراحت نیاز ندارد  و این دیگر تفاوت اولترازد با لیپوماتیک است.

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک در این است که اولترازد در زمان کمی قادر است حجم زیادی از چربی ها را از بین ببرد.

اولترازد تنها روشی می باشد که قادر  است شکم ۶ تکه ایجاد کند و این تفاوت اولترازد با لیپوماتیک می باشد که سبب می شود خیلی ها به انجام اولترازد روی بیاورند .

اولترازد، از  روش های ایمنی لاغری می باشد.این هم نوعی دیگر از تفاوت اولترازد با لیپوماتیک است.

پس از اینکه فرد با اولترازد لاغر کرد،به رژیم گفتن نیازی ندارد  ولی بعد لاغری با لیپوماتیک ،نیاز است که فرد حتما به رژیم غذاییش دقت لازم را کند و هم  به ورزش خود اهمیت دهد.و این تفاوت اولترازد با لیپوماتیک ،بیشتر افراد را مشتاق میکند که اولترازد را انتخاب کنند.

اولترازد و لیپوماتیک

افرادی که قادر نیستند از اولترازد استفاده کنند:

زنان شیرده و باردار .

افرادی که قبلا  سکته مغزی داشتند .

کسانی که دارای بیماری های شدید قلبی و عروقی هستند

افراد مبتلا به سرطان

افرادی که به داروهای خاصی حساسند .

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک باعث از بین رفتن محدودیت براتی کسانی که دارای محدودیت هستند میباشد.

افرادی که گزینه مناسبی برای لیپوماتیک نیستند

افراد بسیار چاق که پوست شکم آن ها شل و افتاده می باشد .

افرادی که پوستشان ارتجاعی نمیباشد .

 لیپوماتیک

مقایسه اولترازد با لیپوماتیک

سوالی که برای خیلی از افراد پیش می آید اینست که تفاوت اولترازد با لیپوماتیک چیست ؟و روش اولترازد بهتر است یا لیپوماتیک ؟

 

جواب این است که هر دو روشی برای لاغری می باشند و فرد میتواند به اندام دلخواه خود برسد ولی دارای تفاوت هایی می باشند که قبل از پیکرتراشی باید حتما با جراح پلاستیک خود در مورد انتخاب این روش ها و تفاوت اولترازد با لیپوماتیک مشورت لازم را انجام دهید .

با توجه به اینکه در بالا تفاوت اولترازد با لیپوماتیک را متوجه شدید و دیدید چه کسانی از اولترازد یا لیپوماتیک نمیتوانند استفاده کنند.

ولی برای گرفتن تصمیم نهایی حتما به نظر پزشکتان نیاز خواهید داشت  ،زیرا او با سابقه و تجربیاتی که دارد و با تفاوت اولترازد با لیپوماتیک آشنا میباشد  بهتر قادر است تشخیص دهد کدام روش برای شما مناسب تر می باشد.

بارداری بعد از لیپوماتیک یا اولترازد

به یاد داشته باشید که لاغری با لیپوماتیک یا اولترازد هیچ گونه تاثیر منفی بر بارداری خانم ها در آینده نخواهد داشت و نیازی نیست خانم ها  درباره باردارداری خود خود پس از لاغری با این دو روش نگران باشند و تفاوت اولترازد با لیپوماتیک بر بارداری فرد در آینده تاثیری ندارد.

 

اولترازد و لیپوماتیک

از تفاوت های  اولترازد با لیپوماتیک این است که سرعت انجام اولترازد به نحو شگفت انگیزی بالا میباشد .

در صورتی که جلسه جراحی با تمام روش های اینفراسونیک از جمله لیپوماتیک کمی بیشتر طول خواهد کشید  و درد و اذیتی  که اولترازد ایجاد می کند از روش های قدیمی تر و ساکشن کلاسیک خیلی کم میباشد .چربی ای که توسط اولترازد از بین می رود غیرقابل بازگشت.

به علاوه گفته می شود اولترازد نتایج امن تر و دارای عوارض کمتری میباشد در مناطقی مثل صورت و غبغب ایجاد می کند و این تفاوت اولترازد با لیپوماتیک برای خیلی از متقاضیان بسیار مهم می باشد.

 

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک و انتخاب بهترین روش درمانی

با اینکه هر نوع از روش های لیپوماتیک یا اولترازد ادعا می کنند که از دیگران برترند و بهترین اثربخشی و کم ترین عوارض جانبی از جمله آمبولی، سوختگی و ناهمواری را دارند .

اما تجربه ثابت کرده که نتیجه عمدتاً به این وابسته است که فرد متقاضی کاندید مناسبی برای آن روش خاص باشد و اینکه پزشک و کلینیکی که به او مراجعه می کنید کدام دستگاه را داشته باشد و کاملا به تفاوت اولترازد با لیپوماتیک بستگی ندارد.

 

شکم شش تکه دراولترازد

 

مهم نیست امواج صوتی اولتراسونیک یا لرزش و فشار هوا را جهت لاغری انتخاب کنید را برگزینید، مهم این است که به مرکز درمانی و جراحتان اعتماد کامل داشته باشید و کاندید مناسبی برای آن عمل جراحی باشید و دقت کنید که با نکاتی که گفته شد و رعایت کردن آنها  بهترین و کم عارضه ترین تجربه درمانی را داشته باشید.

 

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک در ایجاد درد

از تفاوت اولترازد با لیپوماتیک این است که چون در روش انجام اولترازد ،استفاده از امواج ،بدون واسطه می باشد،ضربه کمتری هم ایجاد می کند و کمترین آسیب را به اندام ها و بافت ها میرساند اما در روش لیپوماتیک چون از ویبریشن و حالت دوار برای به وجود آمدن امواج استفاده می شود ،

بنابر این احتمال آسیب و ضربه به اندام ها بیشتر خواهد بود.بنابراین درد اولترازد از درد لیپوماتیک بسیار کمتر است و دوره نقاهت آن نیز نسبت به دوره نقاهت لیپوماتیک کمتر است و این یک تفاوت اولترازد با لیپوماتیک است که بسیار مهم هم است.

 

خیلی ها از این مسئله ناراحتند که ، زمانی که سعی خود را می کنند که از وزن خود کم کند ، قسمت هایی از بدن که قصد دارند لاغر کنند برعکس چاق میشود و قسمت هایی که نمی خواهند لاغر شود لاغر می شود.

 

درد دراولترازد و لیپوماتیک

 

برخی افراد هنگام پوشیدن تی شرت ، این احساس را دارند که بازوهایشان زیادی پر و چاق است و برخی دیگر گمان میکنند ساق پایشان زیادی چاق است و برخی دیگر در مورد کمرشان همچین فکری می کنند و حتی در خریدن شلوار با مشکلاتی رو به رو هستند .

اولترازد و لیپوماتیک برای  لاغر کردن ماهیچه ساق پا، زیر شکم، پاها، ران‌ها، کمر، سینه اضافی، بازوها، و درمان برای بروم هیدروزیس و ژنیکوماستی استفاده میشود .

این روش ها به شما کمک می کنند هر جایی از بدنتان را که دوست دارید لاغر کنید و در این مورد تفاوت اولترازد با لیپوماتیک مطرح نیست و هر دو چربی های این قسمت ها را میتوانند از بین ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *