بوتاکس تهران

Posted on

بوتاکس تهران و در غرب تهران چگونه است ؟

بوتاکس تهران : تزریق بوتاکس یکی ازکارهای جوان سازی پوست میباشد که توسط افراد زیادی برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد . بوتاکس که نوعی سمّ میباشد  ،سم  بوتاکس از سم های قوی است که تاکنون شناخته شده است. تزریق بوتاکس تهران تنها می تواند  بر روی قسمت های تزریق شده است تاثیر گذاشته ودر قسمت های دیگر بدن اثر نمی گذارد و تنها برروی  محل تزریق شده تاثیر گذار است.

 

بیشتر مردان و زنان  از تزریق بوتاکس غرب تهران برای  کم کردن وازبین بردن رفع چروک درقسمت های مختلف صورت استفاده می کنند وهمچنین ازاین روش می توان برای افزایش حجم گرفتن اعضای بدن از این نوع ترکیبات تزریقی استفاده  کرد که این ترکیبات تزریقی معمولا به دو دسته تقسیم می شوند. تزریق بوتاکس برای زیبایی ، تزریق بوتاکس برای درمان

 

 

ترکیبات تزریق بوتاکس تهران

در تزریق بوتاکس تهران بیشتر این ترکیبات با فلج کردن عضلاتی همچون  پیشانی  ویا دور چشم، از انقباض عضلات صورت افراد جلوگیری می کند ، تزریق بوتاکس تهران موجب رفع چین و چروک در صورت افراد می شود و در بعضی مواقع باعث بالا رفتن ابروها نیز می شود و طول اثر تزریق بوتاکس غرب تهران درحدود ۳ تا ۶ ماه است و خود را نمایان خواهد کرد.

 

 

همان گونه که گفته شد بوتاکس نوعی سم میباشد. تزریق مقدارکمی از آنها درماهیچه های صورت فرد  موجب می شود فعالیت قسمت از صورت در بدن کاهش پیدا کند و خطوطی که برروی پوست صورت به هر دلیلی ایجاد شده است با این تزریق کاهش یابد ودر اکثر مواقع  این چین وچروک ها با این روش از بین خواهند رفت و در نتیجه صورت شما جوان تر و زیباتربه نظر می آید.

 

 

از روش بوتاکس برای درمان چروکهای پیشانی و کنار چشم ها  شما می توانید  استفاده کنید تا از پیشرفت چروکهای صورت جلوگیری شود. بنابراین می توان گفت تزریق بوتاکس تهران از روشهای زیباسازی بدن و صورت میباشد، این ماده امروزه  در بین مردم بسیار رایج شده است و به نحوی می توان گفت تزریق بوتاکس غرب تهران در حال حاضراز روش های بسیار مهم زیباسازی میباشد.

 

تزریق بوتاکس تهران چگونه است

در بدن ما ماهیچه‌ها دستورات خود را از اعصاب برای انجام هر نوع فعالیتی میگیرند. این فرمان دراین ماهیچه ها  توسط ماده ای شیمیایی به نام استیل کولین انجام می شود.با تزریق بوتاکس غرب تهران از ترشح این ماده شیمیایی توسط بدن فرد جلوگیری  واین تزریق باعث می شودعصب یک ماهیچه  برای مدتی زمانی قطع شود واین قسمت از ماهیچه صورت دیگرانقباض نداشته باشد.

 

معمولا تزریق بوتاکس تهران بین دو تا  شش ماه  در بدن فرد باقی خواهدماند . و بعد از گذشت این مدت ترشح این ماده شیمیایی دوباره آغاز می شود وعضله شما دوباره شروع به انقباض و حرکت می‌کند.

 

 

مقدار دارو مورد استفاده در تزریق بوتاکس تهران

 

معمولا  تزریقات بوتاکس درحدود۱۰۰ واحد برای هر فرد انجام میگیرد البته درصورتی استفاده درمانی از این تزریق  داشته باشید حداکثر ۶۰۰ واحد برای یک فرد به کار برده میشود. البته  نحوه نگهداری ازاین دارو خیلی مهم است زیرااین دارو عمر کوتاهی دارد و باید این دارو در  دمای  منفی پنج درجه سانتیگراد نگهداری شود ، اگر در این دما نگهداری نشود اثر دارو از بین می رود.

 

 

 

تزریق بوتاکس  در چه نواحی از صورت  انجام می شود

 

بوتاکس تهران را می توان در اطراف چشم ، پیشانی ، خط خنده تزریق نمود بهترین محل تزریق پیشانی میباشد. این قسمت مناسب ترین محل تزریق برای فرد است . زیرا با تزریق درپیشانی خطوط عمیقی که دربین ابروها به وجود می آید که به اصلاح  همان خط اخم است وبه راحتی با این تزریق  برطرف می شود و همچنین خطوط عرضی پیشانی را  نیز می توانید  با این روش  به راحتی رفع کنید.

 

پس از پیشانی با این تزریق خطوط کنار چشم ها نیزبه راحتی برطرف خواهد شد. که این خطوط با تزریق بوتاکس در صورت فرد کاملا ازبین می رود. اگر تزریق بوتاکس تهران  در نواحی صورت  به روش صحیحی انجام شود فرد ازاین تزریق رضایت کامل خواهد داشت .

 

 

تزریق بوتاکس تهران دربخش های  پیشانی، خط اخم و کنار چشم اگربه درستی تزریق شود عوارضی برای فرد ندارد و شما به نتیجهٔ دلخواه ازاین تزریق خواهید رسید.

 

تزریق  بوتاکس تهران معمولا  در قسمت هایی مانند خطوط زیر چشم، اطراف لب، خط خنده و گوشه های لب فرد قابل انجام است اما باید به میزان خیلی کم وتوسط پزشک شما این تزریق انجام گیرد چون احتمال بروز عوارض برای افرادبسیار کم است.

 

 

نحوه تزریق بوتاکس تهران چگونه است

 

تزریق بوتاکس  تهران کار به نسبت راحتی است و پزشک به راحتی این تزریق را انجام می دهد درابتدا پزشک برای بی حس کردن محل تزریق از داروهای موضعی بی حسی استفاده می کند و اگرخود بیمار درخواست کند پزشک بیهوشی عمومی رابرای وی انجام میدهد. بعد ازبی حسی به ماهیچه هایی که چین و چروک دارند و یا ناحیه اخم ها بوتاکس تزریق می شود . این نوع تزریق دارای دوره نقاهت سریعی میباشد.

 

 

تزریق بوتاکس تهران مناسب چه کسانی نیست

 

-افرادی که  به این دارو آلرژی ندارند.

 

-زنان شیرده و حامله   نباید تزریق بوتاکس انجام دهند.

 

– افرادی  که بیماریها ی روانی و عصبی  دارند.

 

– افرادی که داروهای قلبی مصرف میکنند از تزریق بوتاکس تهران جلوگیری کنند .

 

– افرادی که دارای پوست خیلی‌ ضخیم یا چین و چروک عمیق هستند تزریق بوتاکس را انجام ندهند.

 

 

بوتاکس تهران برای چه سنی مناسب است

بوتاکس تهران برای افراد بالاتراز ۲۰ سال قابل انجام است  و همه افراد می توانند ازاین تزریق استفاده کنند. تاثیرتزریق بوتاکس نیزدرافراد مختلف تقریبا شبیه هم هستند. البته گروهی از سیستم افراد به این دارو مقاومت نشان می دهند  و این دارو بر آنها تاثیری ندارد وتزریق این دارو با سن وجنس  افراد ارتباطی ندارد.

 

 

نکاتی‌ که بعد از تزریق بوتاکس تهران باید رعایت شود؟

 

-بعد از تزریق بوتاکس تهران به مدت چهار ساعت نخوابید و دراز نکشید.

 

-پس از تزریق محل تزریق را نمالید.

 

– از کیسهٔ یخ روی محل‌های تزریق بوتاکس تهران استفاده نمائید.

 

-بعد از تزریق عضلاتی که در آنها داروتزریق  شده دارند را به طور ارادی منقبض کنید.

 

تزریق بوتاکس  چه عوارضی دارد

انجام بوتاکس تهران در اکثر موارد به جز ضعف عضلانی در ناحیه محل تزریق هیچ نوع عوارضی برای فرد ندارد. در صورتی که تزریق بوتاکس تهران توسط پزشک حاذق و با تجربه انجام شود، هیچ گونه عارضه و خطری برای شما نخواهد داشت.اما گروهی از افراد مانند بیمارانی که بیماری های عضلانی و عصبی دارند .زنان باردار و شیرده نباید از آمپول بوتاکس استفاده کنند.

 

 

 

در برخی مواقع تزریق بوتاکس تهران موجب کاهش سردردهای میگرنی در افراد میشود اما گاهی ممکن است سردرد به صورت موقت برای مدت چند روز اتفاق افتد و یا علایمی مثل حساسیت درفرد ایجاد کندکه آن هم موقتی اسد و از بین خواهد رفت..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *