بلفاروپلاستی در تهران

Posted on

بلفاروپلاستی در تهران چگونه انجام میشود ؟

بلفاروپلاستی در تهران یکی از جراحی های زیبایی در تهران میباشد که طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد که می تواند در چهره افراد تغییرات زیادی را ایجاد کرد به خصوص برای افرادیکه از افتادگی چشم خود رنح میبرند. در بین افراد چشم ها اولین عضوی است که به چشم دیگران دیده میشود و در زیبایی نقش بسیار مهمی را دارد .

 

در بیشتر افراد با بالا رفتن سن پف زیر چشم به وجود می آید و در برخی مواقع موجب سستی  پوست پلک‌ها نیز می شود ، به طور کلی شما می توانید با بلفاروپلاستی در تهران هر چیزی را که موجب افتادگی چشم شما شده است و چین و چروک ها را از بین ببرید.

بیماری هایی مانند تیروئید

البته بهتر است قبل از جراحی بلفاروپلاستی در تهران به این نکته توجه کنید که  در برخی افراد پف زیر چشم به علت بیماری‌هایی مانند کم‌کاری یا پرکاری تیروئید ایجاد میشود که با درمان بیماری پف چشم به آسانی از بین خواهد رفت و دیگر نیازی نیست جراحی  پلک انجام دهید . در این نوع موارد بهتر است اول تیروئید یا هر بیماری که دارید درمان شود .

 

اختلالاتی که افتادگی چشم ایجاد میکند

افتادگی پلک بالایی در برخی افراد  به حدی زیاد  می شود که در دید فرد اختلال ایجاد میشود  . در این موارد شما می توانید با انجام بلفاروپلاستی در تهران بیماری ها و مشکلات چشم خود را درمان کنید.

چگونگی انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران ؟

جراح با انجام بلفاروپلاستی در تهران جراح می تواند بخشی از پوست اضافه پلک بالایی را جدا کرده  و مشکلات افتادگی پلک را برای متقاضی رفع میکند.

جراح همچنین با برداشتن پوست اضافه در زیرچشم افراد و خارج کردن چربی ها از این منطقه چربی‌های جمع شده در زیرچشم تخلیه شده وپف زیر چشم از بین میرود ،شما با انجام بلفاروپلاستی در تهران می‌توانید چشمانی با شادابی و طراوت برای خود داشته باشید .

برش های جراحی

جراح ابتدا در انجام بلفاروپلاستی در تهران باید برشی را بر روی محل رویش مژه‌ها و خط پلک  شخص به وجود آورد. بعد از اینکه  با ایجاد برش پوست اضافه درناحیه بالای چشم مشخص شد متخصص شروع به تخلیه چربی‌های اضافه شده دراین قسمت می کند  که با تخلیه چربی پوست اضافه در زیر چشم  تعیین میشود و پوست اضافه این قسمت توسط جراح  برداشته میشود.

از بین رفتن اسکار های جراحی

در آخر پزشک بخیه‌های ریزی در ناحیه ای که تحت جراحی بود ایجاد میکند به طوری  که در این ناحیه تا حد ممکن  اثری باقی نماند که البته دربیشتر موارد این اسکار ها بعد از عمل باقی میماند . در برخی مواقع  با تخلیه چربی پف زیرچشم برطرف می شود و دیگر نیازی نیست  تا پوست اضافه  در این قسمت برداشته شود، در این گونه موارد فقط چربی های اضافه از زیر و بالای چشم خارج میشود .

مشکلات بعد از جراحی

بعد از پایان جراحی بلفاروپلاستی در تهران  بیمار ممکن است  مشکل تاری دید را داشته باشد که پس از چند روز این مشکل برطرف می شود و ممکن است در برخی مواقع  بیمار  پلک خود را به صورت کامل نتواند ببندد این مشکلات  به مرور از بین خواهند رفت و بهبودی کامل برای فرد به وجود می اید در روزهای ابتدایی فرد حتما بایداز کمپرس سرد و قطره‌های اشک مصنوعی برای این مشکلات استفاده نماید.

کاندیدای انجام بلفاروپلاستی در تهران    

افرادی که سنشان بالای ۳۵ سال میباشد برای انجام بلفاروپلاستی در تهران مناسب هستند  و در پلک بالایی چشم پوست اضافه داشته باشند و یا زیرچشمان این افراد پف کرده باشد که این  تغییرات در چهره فردبسیار تاثیر کذار خواهد بود .  برای اینکه بتوانید بلفاروپلاستی در تهران  به خوبی انجام شود و نتایج خوبی را برای شما داشته باشد باید از لحاظ سلامتی در شرایط سالمی باشید و بیماری خاصی نداشته باشد.

زمان مورد نیاز انجام بلفاروپلاستی در تهران

جراحی بلفاروپلاستی در تهران باتوجه به میزان پوست اضافی و بافت پوستی هر فرد درحدود یک ساعت  به طول می انجامد.

اگر به جز جراحی پلک، فرد نیاز داشته باشد عمل دیگری را داشته باشد قطعا جراح به زمان  بیشتری نیاز دارد که حدود یک ساعت زمان میبرد تا فرد از حالت بیهوشی خارج شود  وبیشتر افراد پس از ۵ ـ ۴ ساعت پس از پذیرش مرخص خواهند شد .

اگر شما متقاضان بلفاروپلاستی در تهران هستید  به  این نکته  دقت کنید که این عمل با چشم و نواحی اطراف حساس چشم ارتباط مستقیمی دارد .

پس در انتخاب پزشک متخصص باید در این خصوص دقت لازم را داشته باشید  وقبل از جراحی بلفاروپلاستی در تهران تحقیقات و بررسی های لازم را  انجام دهید تا با عوارض جانبی این نوع جراحی رو به رو نشوید.

 

اقدامات لازم قبل از بلفاروپلاستی در تهران

اگر میخواهید جراحی بلفاروپلاستی در تهران را انجام دهید بهتر است دو هفته قبل از جراحی دارو هایی همچون آسپیرین، بروفن ،ایندومتاسین، مفنامیک اسید را مصرف نکنید ودر صورتی که میخواهید از مسکن استفاده کنید تنها استامینوفن ساده یا کودئین مصرف کنید.البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که در روز جراحی صورت خود را از آرایش پاک کنید .

 

مراقبت های لازم بعد ازبلفاروپلاستی در تهران

در این جراحی نیازی به پانسمان و بسته شدن چشم ها وجودندارد و محلی از جراحی که برش زده شده را با پماد چرب نگه دارید.

-در صورتی که بعد از جراحی درد داشته باشید و یا در دید خود کاهش بینایی داشته باشید به پزشک مراجعه کنید.

-تا دو روز  پس از انجام بلفاروپلاستی در تهران از کمپرس سرد استفاده نمائید و دراین مدت سر خود را در جهت بالا نگه دارید و در هنگام خواب بالشی را در زیر سر خود قرار دهید که سر شما بالا نگه داشته شود . رعایت این نکات باعث می شود تا  ورم و کبودی این محل کاهش یابد.البته میزان ورم و خون مردگی به ساختار بدنی هر شخص بستگی دارد . ورم و کبودی در بخش عمل پس از چند روز کاسته می شود و بعد ازظرف ۲ تا ۴ هفته رفع خواهد شد .

– ممکن است پس از جراحی بلفاروپلاستی در تهران ترشح و حالت چسبندگی داشته باشید .که شما می توانید با مصرف قطره های مناسب این حالات را از بین ببرید .

-درهفته های ابتدایی جراحی بلفاروپلاستی در تهران ممکن است فرد تا یک مدت ریزش اشک ،حساسیت به نور و تغییراتی مانند تاری دید یا دوبینی داشته باشد که با گذشت زمان از بین خواهند رفت .

–پس از جراحی بلفاروپلاستی در تهران در صورتی که در ناحیه جراحی قرمزی دیده شود ، درد یا گرما درمحل برشها ،خارج شدن ترشح از چشم ها ،حتما به پزشک خود در رابطه با این مسئله مشورت بگیرید.

 

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران

هزینه بلفاروپلاستی در تهران به فاکتورهای متفاوتی و نوع تکنیکی که استفاده ‌میشود توسط پزشک بستگی دارد. البته به این موضوع دقت داشته باشید که هزینه روش درمانی جراحی پلک بیشتر از جراحی های دیگر پلک نمیباشد .

از  علت های مهم انجام بلفاروپلاستی در تهران ، درمان پف پلک بالا و پلک پایین میباشد. افتادگی پلک را به کمک این روش ها می‌توانیداز بین ببرید .

انجام جراحی بلفاروپلاستی در تهران به شما در بالا کشیدن پلک بالایی و برداشتن پف زیر چشم جوان‌سازی پلک‌ها کمک خواهد کرد تا چهره جوان تری داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *