اولترازد ژنیکوماستی

Posted on

اولترازد ژینکوماستی

اولترازد ژنیکوماستی روشی است برای بیماری ژینکوماستی مربوط به آقایان .

برخی اوقات  بر اثر چاقی شدید و تغییرات هورمونی در آقایان   سینه آنها بیش از اندازه ی نرمال بزرگ می شود که این امر سبب از بین رفتن تناسب اندام در مردها می شود  ، معمولا چربی های اضافه سینه ها در برابر ورزش و رژیم غذایی بسیار مقاوم می باشند و انجام ورزش و گرفتن رژیم هیچ اثری در کاهش اندازه  سینه ها نخواهد داشت یکی از روش های کاهش ژنیکوماستی در مردان استفاده  لیزر اولترازد می باشد که باید دید درمان انواع ژنیکوماستی شدید بدون جراحی با روش لیزر اولترازدچگونه ممکن می گردد.

 

بعضی اوقات بزرگ شدن پستان در نوزادان هم اتفاق می افتد و حتی با ترشح شیر (گالاکتوره) همراه میباشد . ممکن است این عارضه در دوره نوزادی چند هفته طول بکشد اماکم کم  تا ۲ سالگی ادامه پیدا کند..

ژنیکوماستی شدید

در حالت ژنیکوماستی شدید که اغلب در جوانان به وجود می آید که سینه ها و نوک سینه ها از حالت نرمال بزرگتر خواهند شد و توده چربی بیشتری در سینه ها شکل خواهد گرفت که یک سینه معمولا نیز از دیگری بزرگتر خواهد بود به همین علت و به خاطر بزرگی سینه ها تناسب اندام مردان به هم خواهد خورد و مردان از وضعیت اندام خود راضی نخواهند بود .

 

اولترازد ژنیکوماستی برای درمان ژنیکوماستی

لیزر اولترازد که روشی جدید برای ایجاد لاغری  در نقاط متفاوت  بدن می باشد روشی ایمن و بدون جراحی برای از بین بردن  بافت های چربی سینه ها خواهد بود که نیازی  به بی هوشی ندارد ، در روش اولترازد ژنیکوماستی امواج دستگاه که صوتی و حرارتی می باشند با ایجاد فشار منفی در چربی سینه موجب ایجاد حباب در سلول ها می شوند و سلول ها که حجم بالایی پیدا خواهند کرد منفجر می شوند و تخریب گردیده و از بدن خارج خواهد شد .

مزایای اولترازد ژنیکوماستی

اولترازد ژنیکوماستی روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی نواحی مختلف بدن می باشد که بیمار  بعد  از انجام آن به استراحت نیاز ندارد و در سریعترین زمان و به روشی کاملا ایمن چربی را  در بدن از بین خواهد برد.

 

اولترازد ژنیکوماستی شدید در مردان یا همان بزرگی بیش از حد  سینه و نوک سینه در مردان در  گذشته بیشتر با روش های جراحی برطرف شده است ولی  امروزه به دلیل عوارض بالای این نوع جراحی ها  اغلب بیماران به انجام روش های لیزری تمایل بیشتری دارند.

 

برخی اوقات کوچک کردن اندازه  سینه در مردان با ورزش و رژیم ممکن نخواهد بود .زیرا  که معمولا  چربی های اضافه سینه ها در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار مقاوم می باشند.که در این حالت بهتر است از روش جراحی اولترازد  (برعکس پروتز سینه) استفاده کنید.معمولا بیمار از نتیجه حاصل از اولترازد رضایت دارد.

 

درمان ژنیکوماستی با اولترازد ژنیکوماستی

دو نوع درمان برای درمان ژینکوماستی در نظر گرفته شده است: درمان دارویی و جراحی هایی مانند  اولترازد ژنیکوماستی البته داروها به این دلیل که عوارض جانبی نامطلوب و تاثیر کمی دارند، کمتر استفاده میشوند .

بعضی  از  بدنسازانی که این بیماری را دارند ،برای  درمان ،به صورت  خودسرانه دارو مصرف می کنند که خیلی خطرناک میباشد .برای این ورزشکاران اولین قدم  قطع مصرف هورمون ها است.و حتی اگر می خواهند از روش اولترازد ژنیکوماستی استفاده کنند،باید حتما قبل از اولترازد ، مصرف دارو ها را قطع کنند.

 

امروزه پزشکان برای درمان ژینکوماستی  ،از روش هایی مانند اولترازد ژنیکوماستی استفاده می کنند. اولترازد ژنیکوماستی ، روش بسیار مناسبی میباشد  که جایگزین مناسبی برای  جراحی های پر دردسر و سخت  گذشته شده است.اولترازد ژنیکوماستی جدیدتر و کاربردی تر بوده و دارای دوره استراحتی  کمتری می باشد. و پیشنهاد ما به شما هم همین روش اولترازد ژنیکوماستی است.

هزینه درمان اولترازد ژنیکوماستی

از مواردی که بر هزینه درمان اولترازد ژنیکوماستی تاثیر گذار خواهند بود می توان به دستمز جراح اولترازد  و هزینه های اولترازد  مربوط به بیمارستان  اشاره کرد.

برای موفقیت آمیز بودن اولترازد ژنیکوماستی ، باید در رابطه با  جراح سینه که قصد دارد اولترازد ژنیکوماستی را برای درمان ژنیکوماستی شما به کار ببرد  ، تحقیقات و بررسی ها ی لازم را انجام دهید و نمونه کارهای اولترازد  وی را حتما مساهده کنید  .زیرا  جراح سینه خوب و ماهر ،می تواند کمک کند رضایت کامل از جراحی اولترازد  سینه را داشته باشید .

 

 

مزایای اولترازد ژنیکوماستی

اولترازد روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی نواحی متفاوت  بدن می باشد و در اولترازد ژنیکوماستی هم همچون  انجام اولترازد برای دیگر قسمت های بدن،بیمار پس از انجام آن نیازی به استراحت ندارد و اولترازد ،در سریعترین زمان ممکن و به روشی کاملا ایمن چربی را  در بدن از بین خواهد برد ..

 

اشخاصی که در استفاده از اولترازد ژنیکوماستی ممنوعیت دارند:

افراد دیابتی ، زنان باردار و شیرده، ، افرادی که سابقه سکته مغزی دارند، افراد مبتلا به سرطان و اشخاصی که حساسیت داروئی دارند نباید تحت درمان لیزر اولترازد  قرار گیرند

افراد ی که دارای سابقه سکته مغزی هستند  نمی توانند از اولترازد استفاده کنند.

اولترازد ژنیکوماستی برای افراد مبتلا به سرطان هم قابل انجام نمیباشد .

اشخاصی که حساسیت داروئی دارند نیز نمی توانند جراحی اولترازد  انجام دهند.

ژنیکوماستی شدید در مردان یا همان بزرگی بیش از حد سینه و نوک سینه در مردان، در  گذشته بیشتر با روش های جراحی رفع می شده است .ولی امروزه به دلیل عوارض بالای این نوع  جراحی ها ، اغلب بیماران به انجام اولترازد ( اولترازد ژنیکوماستی )علاقه و تمایل  بیشتری دارند

 

نتیجه گیری اولترازد ژنیکوماستی

 

برای درمان این بیماری می بایست نکاتی که در زیر آمده رعایت نمائید ::

 

وزنتان را کاهش دهید.

از مصرف مواد غذایی چرب ،شور و بسیار شیرین پرهیز کنید .

دور مصرف غذاهای مضری همچون سرخ کردنی‌ ها، فست فودها و تنقلاتی مثل  چیپس و پفک را به طور کامل خط بکشید.

میزان کالری مصرفی روزانه خود را کنترل کنید .

ورزش های هوازی را اجرا کنید .

در نتیجه می توانید از هر یک از روش های درمانی ذکر شده  لیزر اولترازد ژنیکوماستی  برای رفع ژنیکوماستی استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *